+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOZP Ostrava

Klíčová slova: bozp, ostrava, ochrana, práce

E-mail: bozpostrava@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2012

Popis: Povinností každého podnikatele je dodržovat platné právní předpisy, které stanovuje zákon o podnikání. Nedodržením těchto předpisů se podnikatel vystavuje nebezpečí často velmi vysokých pokut, které mohou mít i likvidační charakter. Každý podnikatel, který navíc zaměstnává fyzické osoby, musí zajistit nejen bezpečnostní podmínky na pracovišti, ale i ochranné pomůcky a školení BOZP zaměstnanců.

Web: www.bozpostrava.cz/

Další související informace

Masážní studio Ostrava

masáže, wellness, solárium, Ostrava, zdraví – Relaxační centrum Wellnessa Vám nabízí široké spektrum služeb, tradičních i netradičních, za příznivé ceny. Můžete si vybrat z mnoha typů masáží, koupelí či zábalů, samozřejmostí je i solárium a doplňkové služby. Naše služby Vám také nabízíme prostřednictvím balíčků.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Vila krásy

estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, – estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, lipolýza, bezbolestně, odstranění tuku, formování postavy, nadváha, hubnutí, kosmetika, galvanická žehlička, peeling, Exilis, lymfodrenáž, odstranění vrásek, prodej kosmetických přípravků, Filorga, SynCare

Načítání trvalo 0.0538 sekund.