+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOZP Ostrava

Klíčová slova: bozp, ostrava, ochrana, práce

E-mail: bozpostrava@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2012

Popis: Povinností každého podnikatele je dodržovat platné právní předpisy, které stanovuje zákon o podnikání. Nedodržením těchto předpisů se podnikatel vystavuje nebezpečí často velmi vysokých pokut, které mohou mít i likvidační charakter. Každý podnikatel, který navíc zaměstnává fyzické osoby, musí zajistit nejen bezpečnostní podmínky na pracovišti, ale i ochranné pomůcky a školení BOZP zaměstnanců.

Web: www.bozpostrava.cz/

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Léčba obezity Ostrava

léčba obezity, bodystat, ostrava, terapie obezity – Léčba obezity v Ostravě, redukce hmotnosti, nutriční poradenství, terapie obezity, vyšetření bodystatem. Léčba obezity v Ostravě, redukce hmotnosti, nutriční poradenství, terapie obezity, vyšetření bodystatem.

Bohatá žena

aloe vera, network marketing, práce, přivýdělek – Projekt zaměřený na účinnou podporu přirozeného zdraví a krásy s produkty z aloe vera. Příležitost k přivýdělku nebo k samostatnému podnikání a budování finanční nezávislosti. Osobní rozvoj, koučink a finanční vzdělávání.

Načítání trvalo 0.0572 sekund.