+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brýle Icona...Vaše optika

Klíčová slova: brýle,optika,icona,obroučky,sluneční brýle

E-mail: klara.slaba@optikdodomu.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Vyberte si kvalitní brýle v pohodlí svého domova od 999 Kč Kolik jste zaplatili při poslední návštěvě oční optiky? Stále vás překvapuje, proč jsou brýle tak drahé? My je umíme vyrobit a dodat levněji. Neutrácíme miliony za reklamu, neplatíme pronájmy drahých prostor, a proto vám můžeme brýle nabídnout za velkoobchodní ceny. Moderní a praktickou kolekci přivezeme až k vám domů. Vyzkoušíte si, který model vám bude nejlépe sedět. Vybrousíme skla podle vašich potřeb a za pár dnů dostanete hotové brýle poštou. Brýle Icona-Optika Do Domu Značkové brýle za české ceny O 50% levnější oproti kamenným optikám!

Web: www.bryleicona.cz

Další související informace

Melanom - rakovina kůže

Melanom,rakovina kůže,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o zhoubný nádor melanocytů, které se převážně nacházejí na kůži, avšak v menším množství jsou přítomny i na sliznicích a oku. Jedinou doposud účinnou léčbou tohoto nebezpečného typu rakoviny je včasné chirurgické odstranění.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0810 sekund.