+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Brýle Icona...Vaše optika

Klíčová slova: brýle,optika,icona,obroučky,sluneční brýle

E-mail: klara.slaba@optikdodomu.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Vyberte si kvalitní brýle v pohodlí svého domova od 999 Kč Kolik jste zaplatili při poslední návštěvě oční optiky? Stále vás překvapuje, proč jsou brýle tak drahé? My je umíme vyrobit a dodat levněji. Neutrácíme miliony za reklamu, neplatíme pronájmy drahých prostor, a proto vám můžeme brýle nabídnout za velkoobchodní ceny. Moderní a praktickou kolekci přivezeme až k vám domů. Vyzkoušíte si, který model vám bude nejlépe sedět. Vybrousíme skla podle vašich potřeb a za pár dnů dostanete hotové brýle poštou. Brýle Icona-Optika Do Domu Značkové brýle za české ceny O 50% levnější oproti kamenným optikám!

Web: www.bryleicona.cz

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Optika

optika, čočky – Pokud vás nebaví kupovat předražené čočky, navštivte nás a vyberte si vaše čočky za nejnižší ceny na trhu.Pokud vás nebaví kupovat předražené čočky, navštivte nás a vyberte si vaše čočky za nejnižší ceny na trhu.

Načítání trvalo 0.0812 sekund.