+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Budoár duševní pohody

Klíčová slova: psychoterapie, koučink, psycholog, poradna

E-mail: nada.soukupova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2011

Popis: Centrum osobního rozvoje. Poskytujeme psychoterapii a koučink, kreativní testování osobnosti a zážitkové workshopy. Můžeme vám pomoci se zvládáním životních krizí, psychickými obtížemi, mezilidskými vztahy nebo osobní rozvojem. Specializujeme se na práci se sny a s tělem. Vycházíme z toho, že každý je jedinečná individualita s nesmírným potenciálem a téměř neomezenými možnostmi rozvoje. Nechápeme Vás tedy jako pacienta, ale jako člověka. Nestavíme se do role experta na Vás a Váš život - naše role a kompetence spočívá v efektivní podpoře nalézání Vaší vlastní cesty.

Web: www.budoarduse.cz

Další související informace

Psychoterapie Praha

psychoterapie, psycholog, Praha – Mgr. Kateřina Mocová - klinický psycholog a psychoterapeut poskytující poradenství a psychoterapii v Praze. Psychologická pomoc s problémy, které doprovází úzkost, deprese a stres. Psychoterapie a psychická podpora v životní krizi.

Coaching Praha

coaching, praha, koučink, kouč, coach, problémy – Koučink nabízí pomoc s problémy při hledání zaměstnání, při působení ve zkušební době, s přípravou na jednání nebo na důležité prezentace. Během několika koučovacích schůzek je klient koučem motivován, aby do posledního sezení splnil úkoly zadané na prvním koučinku, a tím problém odstranil. Schůzky probíhají v Praze a kouč Blanka Drlíková je zkušeným mentorem. Personalistice se věnuje 14 let. Zaručuje diskrétnost a anonymitu klientů, a je-li třeba, konzultuje průběh koučinku s odborným týmem.

Psycholog Hradec Králové

Hradec Králové,psychoterapie, psycholog, psycholog – Psychoterapeutické centrum Hradec Králové poskytuje psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží. Terapeutická intervence v životní krizi, při potížích v mezilidských vztazích, problémech v navazování vztahů, úzkosti a strachu, závislosti na alkoholu a návykových látkách. Klient v rámci systematické psychoterapie hledá postupné kroky, jak měnit svůj život podle svých potřeb a přání. Terapie probíhá za naprosté diskrétnosti a zajištění anonymity všech klientů.

Načítání trvalo 0.0727 sekund.