+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bylinné produkty

Klíčová slova: srdce,cévy,hubnutí,žlučník,nadýmání,zažívání,kosti

E-mail: pavlickovalucie@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2011

Popis: Bylinné produkty vhodné pro každého.Např.: Emulips-Kojení,nadýmání,hubnutí..... Emulips Forte-žlučník,hubnutí,zažívání.... Alfa+ posiluje organismus... OK Gel-na bércové vředy,drobné popáleniny,modřiny,jizvy,... OK Beta -na klouby,kosti,... A mnoho dalších produktů.Produkty jsou čistě přírodní bez chemie,proto navštivte naše stránky a vyberte si.Produkty pomohly mě a mé rodině a věřím ,že pomohou i Vám Pavlíčková 03-004446

Web: www.alfaprozdravi.webnode.cz

Další související informace

Zhubněte natrvalo

zdravá výživa,postava,hubnutí, potravinové doplňky – Zabýváme se poradenskou činností a prodejem. Nabízíme potravinové doplňky pro načerpání energie a tvarování postavy bez vyčerpávající diety. Dále vše pro péči o tělo a pleť na bázi přírodních produktů. To vše od firmy s 30letou tradicí a silným vývojovým týmem.

Zdravý životní styl

hubnuti,navrh jidelnicku , zdrave hubnuti, zdravy – Zdravý a přirozený způsob, jak zredukovat váhu a detoxikovat organismus. Výživové patentované produkty Vám pomohou detoxikovat ogranismus a jednoduše zredukovat váhu. Kromě zvýšení energie a snížení váhy nemají žádné vedlejší účinky. Jsou pohodlné na používání i přípravu.

Čínská medicína Olomouc

akupunktura,čínská medicína,hubnutí, vrásky,TDP – Terapeut tradiční čínské medicíny se zaměřením na diagnostiku, bylinnou a alternativní léčbu, akupunkturu, omlazení obličeje a redukci vrásek, hubnutí a ayurvédskou medicínu, využívání TDP minerální lampy. Prodej bylinných přípravků a přírodních produktů.

Načítání trvalo 0.0791 sekund.