+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Candella - masážní svíčka

Klíčová slova: masážní svíčka, candella massage, masáž svíčkou

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2012

Popis: Masážní svíčka Guergi v sobě skrývá romantiku a vůni jižní Francie, odkud pochází použité ingredience.   Její jedinečnost nespočívá jen v netradičním využití, ale především v čistě přírodním složení a výběru kvalitních surovin: Jemná kompozice sojového a kokosového oleje, včelího vosku, přírodních parfémů a esenciálních olejů zbaví vaše tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii. Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Je ideální pro regeneraci svalů, fyzioterapeutickou masáž, místo tělového mléka po koupeli a samozřejmě také pro intimní pohodu ve dvou.   Jak se masíruje voskem svíčky?   Po zapálení svíčky se ztuhlý olej během zhruba 10 minut rozpustí a dosáhne teploty potřebné pro masáž. Rozehřátý olej se dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Díky snadné penetraci účinných látek je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vláčná a vyživená. Navíc se během procedury uvolňující vonné kompozice působící na všechny smysly a umocňující pocit pohody a relaxace.   Masážní svíčka se dá použít opakovaně, nové rozehřátí masážního oleje nijak nemění jeho vlastnosti.  

Web: www.candella.cz

Další související informace

Masážní oleje, emulze a p

Masážní oleje, emulze, parafíny, přírodní kosmetik – Masážní oleje, emulze a přírodní kosmetika Saela Vyrábíme a prodáváme masážní oleje a emulze, parafínové zábaly, tělovou a vlasovou přírodní kosmetiku, rašelinové produkty a lávové kameny určené k masážím.

Zdravotnické potřeby

zdravotnické potřeby, masážní pomůcky a přístroje, – Nabízíme zdravotnické potřeby, masážní pomůcky a přístroje a rehabilitační pomůcky. Berle, ortézy, hole, tlakoměry, krokoměry, teploměry, váhy, inhalátory a glukometry. Přístroje pro světelnou terapii, pomůcky zubní hygieny a další potřeby

Tantrická masáž

tantrická masáž, liečebná masáž, intímna masáž – Tantra to sú krásne pocity na tele aj na duši, iná dimenzia, uctenie tela, neha, uvoľnenie, objatia, intímne, zmyselné dotyky, hladenie celého tela lingam alebo joni, intenzívne vzrušenie, extáza všetkými zmyslami. Neopakovateľný mystický zážitok toho čím všetkým môže sexualita byť bez sexu. Tantrická masáž zlepšuje aj váš milostný život je to aj protijed na stresy tejto uponáhlanej, bezcitnej doby. Tantra protistresová liečebná masáž uvolňuje bloky, napätie, úzkosť, nabije vás energiou dá vám pocit znovuzrodenia.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.