+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Candella - masážní svíčka

Klíčová slova: masážní svíčka, candella massage, masáž svíčkou

Datum vloľení do katalogu: 16. b?ezna 2012

Popis: Masážní svíčka Guergi v sobě skrývá romantiku a vůni jižní Francie, odkud pochází použité ingredience.   Její jedinečnost nespočívá jen v netradičním využití, ale především v čistě přírodním složení a výběru kvalitních surovin: Jemná kompozice sojového a kokosového oleje, včelího vosku, přírodních parfémů a esenciálních olejů zbaví vaše tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii. Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Je ideální pro regeneraci svalů, fyzioterapeutickou masáž, místo tělového mléka po koupeli a samozřejmě také pro intimní pohodu ve dvou.   Jak se masíruje voskem svíčky?   Po zapálení svíčky se ztuhlý olej během zhruba 10 minut rozpustí a dosáhne teploty potřebné pro masáž. Rozehřátý olej se dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Díky snadné penetraci účinných látek je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vláčná a vyživená. Navíc se během procedury uvolňující vonné kompozice působící na všechny smysly a umocňující pocit pohody a relaxace.   Masážní svíčka se dá použít opakovaně, nové rozehřátí masážního oleje nijak nemění jeho vlastnosti.  

Web: www.candella.cz

Další související informace

Masáže Jičín

harmonie masáže, masáž, jičín, masážní stoly, masá – Studio Harmonie-Masáže Jičín nabízí potřeby pro maséry. Masážní stoly a židle, futony a další potřeby pro maséry. Nabízíme masáže a jako jedinou v okolí infrasaunu. masážní stoly, masážní židle, futony, lávové kameny, infrasouna

Studio Cairo

masáže brno,kosmetika brno,čokoládová masáž – Stylové relaxační studio v centru Brna provozující masáže,kosmetiku,manikůru.Zaměřujeme se na individuální přístup,diagnostiku a poradenství u každého klienta.Prodej kosmetiky LaChevre a doplnků výživy.

masaze-tantra.

Erotická masáž je použití masážních technik pro er – Erotická masáž je použití masážních technik pro erotické účely. Na rozdíl od klasické masáže je zde hlavním cílem navodit pohlavní vzrušení. Tato masáž nejčastěji slouží jako předehra k samotnému pohlavnímu aktu.

Načítání trvalo 3.0936 sekund.