+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Celilitida

Klíčová slova: celulitida, celulitída

E-mail: m.matiova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2012

Popis: Celulitída – ako sa jej zbaviť? Celulitída je väčšinou žien vnímaná ako estetický problém a rady by sa ho zbavili za jednu noc. Lenže celulitída Vám nevznikla za pár dní, trvá to mesiace až roky.

Web: stopcelulitida.blogspot.com/

Další související informace

High Care Centrum

Celulitida, lymfodrenáž, vacupress – Moderní neinvazivní estetické centrum nabízí koncept celotělové péče o Vaši krásu: ošetření celulitidy, lymfodrenáže, péče o poprsí, péče o obličej, vacupress, masáže a depilace. Zaručujeme citlivý a individuální přístup.

Léčba obezity, poradna -

léčba obezity, nadváha, hubnutí, celulitida, diety – V naší obezitologické poradně zajistíme odbourávání tuku a formování Vaší postavy. Při dodržení stanoveného léčebného režimu je snížení nadváhy trvalé. Moderní farmaceutické preparáty pomohou odbourat tukovou tkáň a zajistí trvalé snížení hmotnosti.

Ceano kosmetika

c-osmetics, do koupele, máslové krémy, celulitida – Ceano Cosmetics je lotyšská přírodní kosmetika, která neobsahuje žádné minerální oleje, SLS, umělou parfemaci ani parabeny. Proto je vhodná i pro alergickou a citlivou dětskou pokožku, a je ideálním dárkem pro vaše blízké a přátele

Načítání trvalo 0.0602 sekund.