+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Celoroční brigáda - Brno

Klíčová slova: marketing,personalistika,reklama,administrativa

E-mail: pekarek.mc@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2011

Popis: Hledám 3 spolehlivé, organizačně schopné lidi, kteří mi pomohou s provozem naší pobočky v centru Brna. Jsme česká firma s desetiletou tradicí. Náplň práce - jednání s klienty, organizace schůzek a pohovorů, marketing. Požaduji dokončené SŠ vzdělání, chuť do práce a komunikativnost. Nabízím volnou pracovní dobu (25 - 30 hodin týdně) a možnost dlouhodobé spolupráce. V případě zájmu mě kontaktujte pomocí emailu nejpozději do soboty 13. 8. Nezapomeňte přiložit strukturovaný životopis. S pozdravem Jan Pekárek pekarek.mc@email.cz

Web: www.misscosmetic.cz

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0728 sekund.