+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Celulitida

Klíčová slova: Celulitida, pomerančová pokožka, hubnutí, kabelky,

E-mail: pawol@buycellinea.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2012

Popis: Pilulky a gel na boj s pomerančovou pokožkou Cellinea ví, jak se zbavit i silné celulitidy. Unikátnost spočívá v složení – speciální kombinace použitých bylinek rozkládá celulitidu na buněčné úrovni.

Web: buycellinea.cz/

Další související informace

LKVB6 za 370 Kč

lkvb6, klas, acidophilus, super bromelain, – LKVB6 a další produkty firmy Klas za velkoobchodní ceny. V nabídce jsou tyto produkty: LKVB6, Super Bromelain, Acidophilus, Česnek a petržel, Multivitamíny, Klíčkový olej, Betavital, Quatro Klas, Imuno C, Osteofix Klas a Balancer Klas. Všechny výrobky jsou čistě přírodní.

Jablečný ocet

Jablečný ocet, hubnutí, vitamíny, BIO potraviny – Jablečný ocet napomáhá udržet organismus ve zdraví a v případě nemoci může posloužit jako doplněk ke klasické léčbě. Je bohatým zdrojem vitamínů a minerálů. Jablečný ocet čistí organismus, pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a redukovat nadváhu.

Zentrichova apatyka

gemmoterapie, tibetská medicína EPAM, zelený jíl, – ZENTRICHOVA APATYKA-eshop-gemmoterapie zajišťuje dodávky bylinek, přírodních produktů a kosmetiky. Hlavní v naší nabídce je gemmoterapie a Tibetská medicína EPAM, zelený jíl a Kittlova mast.Máme ucelený sortiment výrobků a zkušenosti a jsme tak schopni poradit.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.