+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Celulitida

Klíčová slova: Celulitida, pomerančová pokožka, hubnutí, kabelky,

E-mail: pawol@buycellinea.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2012

Popis: Pilulky a gel na boj s pomerančovou pokožkou Cellinea ví, jak se zbavit i silné celulitidy. Unikátnost spočívá v složení – speciální kombinace použitých bylinek rozkládá celulitidu na buněčné úrovni.

Web: buycellinea.cz/

Další související informace

ESTETIKA BRNO , s.r.o.

liposukce,lipom,celulitida,epilace – Odstranění tukových vrstev, celulitidy, kosmetická a estetická ošetření neinvazivní metodou jako tvarování postavy, vypnutí pleti, odstranění vrásek ,vyhlazení kůže po operativní liposukci, léčba lipomů. Bez rekonvalescence a bez rizika negativních, vedlejších účinků. Dále provádíme i trvalou epilaci.

Dietni.info: Jablečná dieta

dieta, hubnutí, fitness, zdraví, wellness – Nedaří se Vám zhubnout? Co takhle zkusit rychlou jablečnou dietu. Každý, kdo ji zkusit mluví o opravdu skvělém způsobu hubnutí. Tato dieta je velmi chutná a přitom Vás trvale zbaví tukových zásob!

Hubnutí podle krevní skupiny

dieta, hubnutí, fitness, zdraví, wellness – Zkoušíte zhubnout a pořád se Vám to nedaří? Žádná z diet na Vás nefunguje? Tak je čas vyzkoušet něco jiného! Dieta podle krevní skupiny podle Dr. D'Adamo je to pravé. Díky této dietě zhubnete i Vy.

Načítání trvalo 0.3089 sekund.