+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum relaxace a zdraví

Klíčová slova: masáže, masáže pardubice, centrum relaxace

E-mail: centrum-zdravi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Centrum relaxace a zdraví nabízí svým zákazníkům místo klidu, pohody a důvěry. V naší nabídce naleznete masáže, produkt pro zdraví, zdravé nápoje Gano, kosmetiku, boty a léčivé stélky Hanák. Provádíme několik druhů masáží a to tříprvkové regenerační masáže, klasické regenerační masáže, Breussovu masáž, lymfatické masáže celkové či částečné a anticelulitidové masáže a programy proti celulitidě.

Web: www.centrum-zdravi.com

Další související informace

Masáže v Brně

Masáže v Brně, masáže, aromaterapie, masáž Brno – Uvolňující masáže v Brně. Aromaterapie jako uvolnění od každodenního shonu. Najděte čas zastavit se a dostat se do harmonie duše i těla. Váš odborný aromaterapeut Barbara Oklešťková vás ráda přivítá ve studiu Samet v Brně na ulici Pekařská 12. Chcete uvolňující masáž v Brně? Zkuste aromaterapii. www.aromaterapie.info

Erotické masáže pro gaye,

gay masáže Praha, gay erotické masáže, tantra masá – Masážní salón Ilandra v Praze Vám nabízí široké spektrum různorodých masáží pro gaye. Najdete u nás čínské, indické, gay erotické masáže či tantrické masáže. Kromě toho nabízíme léčebné, sportovní a relaxační masáže v centru Prahy.

Načítání trvalo 2.7880 sekund.