+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České bylinky

Klíčová slova: bylinky, léčivé bylinky, léčivé rostliny, koření,

E-mail: ceskebylinky@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2011

Popis: Moderní civilizace v minulém století zaměřuje snahu léčit choroby fyzického těla směrem k chemickým lékům. Dnes se ale stále častěji dostává ke slovu tajemné umění našich praprababiček - bylinkářství.

Web: www.ceskebylinky.cz/

Další související informace

dekorativní kameny

kameny, mineraly, nerosty, sperky, lecive kameny – Firma nabízí přírodní dekorativní kameny do interiérů i exteriérů, dárkové a reklamní kameny, originální šperky z přírodních drahých kamenů. Firma také nabízí sběratelské vzorky ve všech velikostech. Dovážíme minerály z celého světa.

Medigrower - léčba konopí

semena konopí, léčivé konopí, konopná kosmetika, h – Nabízíme Vám informace o konopí, léčbě konopím a léčivými bylinami. Návody, recepty a veškeré vybavení potřebné pro pěstování. Najděte si způsob léčby Vaší nemoci, vyhledejte si správnou odrůdu konopí, nebo druh léčivé bylinky.

Adaptogenní a léčivé rost

adaptogen, ženšen, kustovnice, lesklokorka, léčivé – Adaptogeny upravují zdravotní potíže (zranění, infekci, stres, úzkost, únavu atd.) a zlepšují výkonnost zdravých jedinců vystavených stresujícím podmínkám. Kritický rozbor a dostupnost (např. ženšen, ganoderma, goji, jujube).

Načítání trvalo 0.0626 sekund.