+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cesta naděje, Bauer

Klíčová slova: Cesta naděje, Bauer, kurzy SRT, SPR, Yuen metoda

E-mail: info@cestanadeje.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2013

Popis: Cesta naděje, Bauer kurzy SRT, SPR, Yuen metoda, kineziologie. Léčebný kód zdraví úspěchu a rozvoj osobnosti, kineziologie vztahy, stres, strach a buněčné vzpomínky. SRT minulé životy, čištění nemovitostí, škodlivé energie, traumata, Yuen čínská medicína. SPR řešení bolestí a emocí.

Web: www.cestanadeje.cz

Další související informace

Esmenarna cz

smenarna, kurz, kurzy – informace o směnárnách, kurzech měn a kurzovních lístcích. Kurzy Eura, Dolaru a ostatních měn. Rady a návody na výhodnou směnu deviz.eSmenarna.cz jsou stránky přinášející informace ze světa směnáren. Směnárny jsou firmy které zajišťují výměnu valut a deviz. Pokud například na dovolenou pojedete do státu kde se platí cizí měnou, je možné pořídit ve směnárně koruny například za Euro, Dolary či za jinou měnu kterou budete při cestě do zahraničí potřebovat.

Spiritual Response Therap

SRT, spiritual response therapy, liečba, zdravie – Regresná liečebná psychoterapia za pomoci ktorej sa odstraňujú z podvedomia človeka negatívne programy a disharmonické energetické formy, ktoré mu znepríjemňujú život a sposobujú psychické a fyzické ochorenia.

Taneční škola Brouček

Taneční škola, Taneční škola Praha, Taneční kurzy – Taneční škola Brouček Praha patří mezi nejstarší a nejznámější taneční školy v České republice. Kurzy tance, které naše taneční škola ve městě Praha nabízí, vedou kvalifikovaní zkušení učitelé tance. Naše taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé), taneční kurzy pro dospělé a vysokoškoláky (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé).

Načítání trvalo 0.0816 sekund.