+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cévní ambulance

Klíčová slova: cévní, angiologie, varixy, sklerotizace, sonografi

E-mail: viktorpavlik@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2012

Popis: Stránka rozčleněna do několika kategorií, pro pacienty, pro lékaře, objednávací systém, ordinační doba, smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Klíčové je zaměření na žilní problematiku - léčba flebotromboz, povrchových zánětů, skleroterapie varixy, rovněž tak diagnostika ICHDKK. Velmi přínosné pro pacienty jak pak provedení podrobného ultrazvukového vyšetření před plánovaným operačním řešením varixů a kontakty našeho pracoviště na chirurgická centra - Brno, Ostrava, Kyjov, Uherské Hradiště.

Web: www.cevni-veseli.cz

Další související informace

Opar a jeho léčba

Opar – Na světe existuje několik různých druhů virů, které způsobují tento nepříjemný problém. V případě, že se opar neléčí nastávají v jeho okolí bolesti. Opary se dělí na dva typy, které jsou to, se dočtete i s mnoha dalšími informacemi v následujícím článku.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0805 sekund.