+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cévní ambulance

Klíčová slova: cévní, angiologie, varixy, sklerotizace, sonografi

E-mail: viktorpavlik@tiscali.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2012

Popis: Stránka rozčleněna do několika kategorií, pro pacienty, pro lékaře, objednávací systém, ordinační doba, smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Klíčové je zaměření na žilní problematiku - léčba flebotromboz, povrchových zánětů, skleroterapie varixy, rovněž tak diagnostika ICHDKK. Velmi přínosné pro pacienty jak pak provedení podrobného ultrazvukového vyšetření před plánovaným operačním řešením varixů a kontakty našeho pracoviště na chirurgická centra - Brno, Ostrava, Kyjov, Uherské Hradiště.

Web: www.cevni-veseli.cz

Další související informace

masáže šumava

Masáže Šumava Jan Altman – Masáže Šumava Jan altman Nabídka masáží: - Sportovní a rekondiční masáže - Mobilizační techniky - Havajská masáž Lomi Lomi - Hot stones lávové kameny - Indická masáž hlavy Provozovna:Klostermannova 4 1.patro Sušice psč: 342 001 Nemáte čas se k nám dostavit? Tak právě pro Vás nabízíme objednání našich služeb přímo k Vám! Masáže zajistíme nejen u Vás doma ale také ve firmě či na různých společenských nebo sportovních akcích. Pro bližší informace nebo objednání můžete volat či psát : tel: 724 165 938 altmanjann@seznam.cz Provozní doba: úterý,středa,čtvrtek 9.00 - 20.00 sobota,neděle - dle domluvy

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.0705 sekund.