+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Charita Odry

Klíčová slova: půjčovna,kompenzační,zdravotní,pomůcky,postel

E-mail: odry@caritas.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. srpna 2010

Popis: Půjčovna kompenzačních a zdravotních pomůcek jako například: polohovací lůžko, invalidní vozík, jídelní stolek, antidecubitní matrace, pokojové WC, chodítko a další. Zapůjčené pomůcky je možné si osobně vyzvednout, poslat poštou nebo Vám je přivezeme. Zajišťujeme také ošetřovatelskou a pečovatelskou službu v domácnostech.

Web: www.odry.charita.cz

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Iva Šolcová

zdravotní, klasické, reflexní, lymfatické, masáže – Poskytuji masáže a masérské služby v kosmetickém salonu Jitka v centru města Liberec. Klasické, sportovní, relaxační, zdravotní, lymfatické a další masáže. Po předchozí telefonické dohodě Vám v Liberci a jeho okolí ráda poskytnu masáž přímo u Vás doma.

Načítání trvalo 0.0783 sekund.