+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chlamydie příznaky

Klíčová slova: chlamydie příznaky

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2010

Popis: Chlamydie, latinsky Chlamydiae, se z vědeckého hlediska dělí do 2 rodů: Chlamydia a Chlamydophila. Je to infekční druh nepohyblivých bakterií, které způsobují různé choroby. Tyto bakterie se živí jako parazité – žijí uvnitř eukaryotických buněk.

Web: chlamydie.priznaky.eu

Další související informace

Cukrovka příznaky

cukrovka příznaky – Cukrovka, latinsky diabetes mellitus, je nemoc, jejímž hlavním znakem je zvýšená hladina cukru v krvi. Je to nemoc, kdy organismus má problémy s metabolismem sacharidů. Tedy tělo cukry špatně zpracovává a to v důsledku nedostatku hormonu inzulinu.

Chlymýdie - znáte je?

chlamydie – Co jsou to vlastně chlamýdie? Chlamýdie jsou ve své podstatě nepohyblivé bakterie, které parazitují v eukaryotických buňkách, čili i u člověka. A právě u člověka způsobují řadu infekčních onemocnění...

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 0.0996 sekund.