+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cholesterol snížení hodnoty, dieta

Klíčová slova: cholesterol

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2010

Popis: Všichni slyšíme strašáky o příliš vysoké hladině cholesterolu v krvi. Podrobnou dietu se pacient vždy dozví od lékaře, který ji určí dle příznaků pacienta, ale i tak se dají definovat některé zásady...

Web: www.cholesterol-snizeni-hodnoty.cz

Další související informace

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.