+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chondrovit

Klíčová slova: Chondrovit, artroza, bolesti kloubů a páteře.

E-mail: agrobac.cz@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2009

Popis: Chondrovit je doplněk stravy speciálně vyvinutý pro účinnou regeneraci kloubní chrupavky a pro podporu léčby artrofických onemocnění. Chondrovit,artroza, bolesti kloubů a páteře.Chondrovit, artroza a bolesti kloubů.

Web: www.chondrovit.cz

Další související informace

Orling - kloubní výživa

kloubní výživa, artróza, osteoporóza, geladrink – Kolagenní přípravky pro výživu a regeneraci kloubů. Přípravky na artrózu, osteoporózu, boreliózu, imunitu, dermatitidu. Pro lidi, koně a psy. Geladrink, Calcidrink, Imunitin, Dermatin, Gelacan, Gelapony. Klinicky testováno.

Ekzém

Ekzém – Je to vlastně všeobecný název pro záněty kůže. Tento esteticky nepříjemný problém vás může postihnout v jakémkoliv věku. Pro zabránění vzniku tohoto zánětu by jste mohli podniknout jistá opatření, které se dočtete níže.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.