+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chudni chutne

Klíčová slova: chudni,chudnutie,schudnutie,schudnúť,chudnúť

E-mail: info@chudnichutne.eu

Datum vloľení do katalogu: 27. prosince 2010

Popis: Ponúkam Vám pomocnú ruku, dôležité rady, vytvorenie jedálničku na každý deň a to, že budem s Vami. Jedálniček bude obsahovať to, čo si môžete navariť a zároveň čím to môžete nahradiť. Musíte si plánovať stravu, pretože ak to riešite, až vtedy keď dostanete hlad, tak to je neskoro. Potom človek siahne na to, čo má po ruke a to je hlavný dôvod obezity.

Web: www.chudnichutne.eu

Další související informace

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Načítání trvalo 0.0708 sekund.