+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská medicína - léčivé

Klíčová slova: čínská medicína, tčm, fytoterapie, čínské byliny,

E-mail: pavel@stepka.net

Datum vloľení do katalogu: 17. kv?tna 2012

Popis: BlahodarnéHouby.cz Vše o léčivých houbách a jejich účincích na lidské zdraví. Lesklokorka leská, ganoderma lucidum, reishi, cordyceps, shitake, maitake a další léčivé houby. Zkušenosti uživatelů, poradna.

Web: www.blahodarnehouby.cz

Další související informace

Váš léčitel - Jana Marie

duchovní léčení, léčitel na dálku, Karuna Ki, – Zdravý návrat ke zdraví. Duchovní léčení na úrovni příčiny, tj. postupné odstranění důvodu nemoci, ne jen projevu nemoci. Energetické působení na tělo, mysl a duši. Efekt přímého působení je silně navýšen následným každodenním působením na dálku.

Zdravaapatyka.cz

zdraví, chytrá houba, plísně, mykózy, vitamíny, – Zdravaapatyka.cz je internetový obchod s přípravky pro děti a miminka, s přípravky pro péči o tělo, s čaji, s potravními doplňky, s vitamíny, se zdravotnickými prostředky, vet. přípravky. Specialista na přípravky s chytrou houbou - Pythium oligandrum.

OGstudio

zdravie,pohyb,pomoc,elektricky vozik,príroda,deti, – Predaj elektrických invalidných vozíkov a skútrov, doprava do 24 hodín po celom Slovensku zdarma. To najlepšie na slovenskom trhu v pomere kvality a ceny. Záručný a po záručný servis, poradenstvo vo výbere vozíka,hodnotné info zdarma pri registrácii. Kontaktovať nás môžete aj počas víkendov a sviatkov. Vážte si vaše zdravie a doprajte mu len to najlepšie.

Načítání trvalo 0.0711 sekund.