+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská medicína - TianShi - Tiens

Klíčová slova: čínská medicína, tianshi, tiens, detoxikace

E-mail: shop@tianshi.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2009

Popis: Čínská medicína - TianShi - Tiens. Přírodní zdraví a výživa sloužící jako doplněk stravy. Bylinné čaje na hubnutí, očista těla a detoxikace organismu, výživa v těhotenství. Posílení imunity přírodními vitamíny.

Web: www.tianshi.cz/

Další související informace

Masáže Soňa Nerudová

masáže Náchod, RUŠ, terapie, reiki, detoxikace – Soňa Nerudová Náchod Služby masérské a terapeutické. Nabízím masáže klasické,sportovní,reflexní, kojenecké,estetické formování postavy, lymfodrenáž,masáž lávovými kameny,medová masáž. Tělové a ušní svíce, moxa. Terapie RUŠ, Reiki, Deeksha,regresní terapie.

Nutriční Klub - hubnutí

Hubnutí, detoxikace, spalování tuku, diety – Profeionální hubnutí, detoxikace organismu, spalování tuku, tvarování postavy na cm a kg, jídelníčky, dietní a stravovací programy.Programy na spalování tuku, přibírání na svalové hmotě. Stravovací programy pro diabetiky.

Tradiční čínská medicína

čínská medicína,tradiční,cinska,čaj,tčm,alternativ – Nabízíme kompletní sortiment produktů tradiční čínské medicíny (bylinné kuličky wan, čaje, krémy, masti, šampóny, sirupy, spreje, léčivé náplasti, medicinální houby, jednotlivé byliny a přírodní kosmetiku) za velmi nízké ceny a poštovné zdarma. Stačí si jen vybrat produkt podle zdravotních potíží či jeho druhu.

Načítání trvalo 0.2363 sekund.