+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská medicína Olomouc

Klíčová slova: akupunktura,čínská medicína,hubnutí, vrásky,TDP

E-mail: tcm-harmonie@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2011

Popis: Terapeut tradiční čínské medicíny se zaměřením na diagnostiku, bylinnou a alternativní léčbu, akupunkturu, omlazení obličeje a redukci vrásek, hubnutí a ayurvédskou medicínu, využívání TDP minerální lampy. Prodej bylinných přípravků a přírodních produktů.

Web: http:/www.tcm-harmonie.cz

Další související informace

Chcete už zhubnout?

obezita,hubnutí,strava,dieta – Nelíbí se Vám Vaše postava a rádi by jste s tím něco provedli???Nyní můžete využít našich produktů,které učinně redukují váhu a pomáhají udržovat ideální postavu navždy.Neváhejte a podívejte se na http://www.hubnutirychle.blogz.cz/ kde získáte další informace jak,proč.....hubnout.Pomáháme regulovat váhu, udržet si dobrou kondici, pročistit organizmus a posílit svalovou hmotu. Produkty jsou zcela na přírodní bázi. Poskytujeme kvalitní zákaznický servis, po celou dobu užívání produktů.

Zhubněte natrvalo

zdravá výživa,postava,hubnutí, potravinové doplňky – Zabýváme se poradenskou činností a prodejem. Nabízíme potravinové doplňky pro načerpání energie a tvarování postavy bez vyčerpávající diety. Dále vše pro péči o tělo a pleť na bázi přírodních produktů. To vše od firmy s 30letou tradicí a silným vývojovým týmem.

Přírodní produkty

hubnutí, cholesterol, krevní tlak,špatné zažívání – Na této stránce naleznete přírodní produkty bez jakékoliv chemické stabilizace, které napomáhají zdraví. Jsou skvělé na hubnutí, akné, cholesterol, oběhový systém, imunitu, krevní tlak, špatné zažívání a mnoho dalšího. Pomohly už mnoha lidem, pomůžou i Vám.

Načítání trvalo 0.0853 sekund.