+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská medicína

Klíčová slova: čínská medicína,alergie,rakovina,chřipka

E-mail: info@cinske-lecitelstvi.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2010

Popis: Naše internetové stránky Čínská medicína se zabývají technikou čínského léčitelství a základními produkty čínské medicíny. Přesněji řečeno, nabízíme to nejlepší co naše příroda poskytuje a to jsou biologicky aktivní doplňky stravy /dále jen BADy/, které spadají do kategorie parafarmaceutických výrobků. Zároveň se naše stránky Čínská medicína orientují na indikaci, dávkování a způsob užití těchto BADů při prevenci a léčbě nemocí.

Web: www.cinske-lecitelstvi.com

Další související informace

Tradiční čínská medicína

tradiční čínská medicína – Naše centrum nabízí řadu tradičních metod čínské medicíny, jež vedou k zlepšení a uchování si dlouhodobého zdraví. Využíváme tyto metody: akupunkturu, akupresuru, moxování, baňkování, čínské masáže s aromaterapií, fytoterapii, kosmetické služby.

TIENS - čínská medicína

čínská medicína, očista organismu, detoxikace, – Produktové řady Tiens jsou vyrobeny nejnovější technologií s použitím až 5000 let starých receptur tradiční čínské medicíny. Vysoce kvalitní výrobky - doplňky stravy, kosmetika, produkty péče o zdraví.

Internetový portál www.cinske-zbozi.cz

Čínský dovoz, čínský kalendář, čínská medicína, – Čínské-zboží.cz – je nejrozsáhlejší český web o Číně. Obsahuje zajímavé informace o čínském zboží, čínské kultuře, tradiční medicíně a přírodních krásách Čínské lidové republice. Online prodej nabízí široký sortiment kvalitních čínských výrobků za levné ceny. Stránka uvádí zajímavé informace o cestovaní do Číny. Aktuální katalog čínských firem v České lidové republice.

Načítání trvalo 0.0760 sekund.