+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská medicína

Klíčová slova: čínská medicína,alergie,rakovina,chřipka

E-mail: info@cinske-lecitelstvi.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2010

Popis: Naše internetové stránky Čínská medicína se zabývají technikou čínského léčitelství a základními produkty čínské medicíny. Přesněji řečeno, nabízíme to nejlepší co naše příroda poskytuje a to jsou biologicky aktivní doplňky stravy /dále jen BADy/, které spadají do kategorie parafarmaceutických výrobků. Zároveň se naše stránky Čínská medicína orientují na indikaci, dávkování a způsob užití těchto BADů při prevenci a léčbě nemocí.

Web: www.cinske-lecitelstvi.com

Další související informace

čínská medicína

Čínská medicína – Čínská medicína je nejznámějším léčebným systémem, stojícím paralelně k soudobým biomedicínským postupům. Poskytuje ucelený pohled na otázky, které pálí z času na čas každého z nás - otázky zdraví, nemoci, životního stylu, cesty k udržení zdraví, energie, životního elánu.

Čínská zeď

Čchang-čcheng, Čínská zeď – Čchang-čcheng, doslova „Dlouhá zeď“. Dlouhá čínská zeď je starý systém opevnění táhnoucí se napříč severní Čínou v křivce, která je podobná dračímu tělu. Čchang-čcheng, Čínská zeď, velká zeď, div, div svě. stavbou.

TIENS - čínská medicína

čínská medicína, očista organismu, detoxikace, – Produktové řady Tiens jsou vyrobeny nejnovější technologií s použitím až 5000 let starých receptur tradiční čínské medicíny. Vysoce kvalitní výrobky - doplňky stravy, kosmetika, produkty péče o zdraví.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.