+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská medicína

Klíčová slova: čínská medicína,alergie,rakovina,chřipka

E-mail: info@cinske-lecitelstvi.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2010

Popis: Naše internetové stránky Čínská medicína se zabývají technikou čínského léčitelství a základními produkty čínské medicíny. Přesněji řečeno, nabízíme to nejlepší co naše příroda poskytuje a to jsou biologicky aktivní doplňky stravy /dále jen BADy/, které spadají do kategorie parafarmaceutických výrobků. Zároveň se naše stránky Čínská medicína orientují na indikaci, dávkování a způsob užití těchto BADů při prevenci a léčbě nemocí.

Web: www.cinske-lecitelstvi.com

Další související informace

Čínská medicína

čínská medicína – Čínská medicína je komplexní systém péče o zdraví, který vychází z tradičního čínského vidění přírody, a jehož historie sahá zhruba 4 až 5000 let do minulosti. Během celé té dlouhé doby empirických zkušeností se neustále vyvíjí, zlepšuje své postupy a v posledních desetiletích je, podobně jako medicína západní, i vědecky ověřuje.

čínská medicína

Čínská medicína – Čínská medicína je nejznámějším léčebným systémem, stojícím paralelně k soudobým biomedicínským postupům. Poskytuje ucelený pohled na otázky, které pálí z času na čas každého z nás - otázky zdraví, nemoci, životního stylu, cesty k udržení zdraví, energie, životního elánu.

Čínská medicína pro ženy

čínská medicína, gynekologie, – Prodej produktů tradiční čínské medicíny pro ženy. On-line diagnostický dotazník. Propojení s ordinací čínské medicíny.Produkty od nejlepších dodavatelů. Profesionální přístup. Články o čínské medicíně. Menstruační kalendář. Všechny produkty skladem. Krátké dodací lhůty.

Načítání trvalo 1.8456 sekund.