+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čističky vzduchu

Klíčová slova: čistička vzduchu, ionizator, zdrava lahev, Airbi

E-mail: info@chytry-obchod.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. dubna 2011

Popis: Čističky a zvlhčovače vzduchu, ionizátory, ventilátory a cirkulátory. Robotické vysavače, odšťavňovače ovoce a zeleniny. Zdravé lahve a temroobaly pro školáky, studenty i seniory. Produkty pro zdraví život.

Web: cistickyvzduchu.wordpress.com/

Další související informace

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Pístové a šroubové kompresory

kompresory, kvalita stlačeného vzduchu, kompresoro – Společnost ALUP CZ spol. s r.o. nabízí ve svém eshopu prodej pístových kompresorů bezmazných a olejem mazaných, dále prodej šroubových kompresorů s přímým a řemenovým pohonem, zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. V nabídce máme i kompresory poháněné benzínovým nebo naftovým motorem.

Pístové kompresory a šroubové kompresory

kompresory, kvalita stlačeného vzduchu, kompresoro – Firma ALUP je specialista na výrobu šroubových kompresorů, kondenzačních sušiček stlačeného vzduchu pro úpravu vzduchu a zařízení zpětné využití odpadního tepla. V České republice působí již téměř 20 let.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.