+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ClinicSimply

Klíčová slova: ClinicSimply, výživového poradenství a hubnutí

E-mail: info@clinicsimply.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2012

Popis: ClinicSimply - Centrum neinvazivní diagnostiky a výživového poradenství nabízí individuální přístup, neinvazivní diagnostiku AMP, konzultace s atestovanými lékaři. ClinicSimply vám nabízí výživové poradenství, moderní metody efektivního hubnutí a péče o zdraví.

Web: www.clinicsimply.cz

Další související informace

Finanční poradenství

finanční poradenství a kompletní vyřízení hypoték – Finanční poradenství a kompletní vyřízení hypoték, úvěrů, půjček, refinancování hypoték, konsolidace dluhů a půjček, řešení exekucí, spolupráce se všemi bankami v ČR i nebankovními institucemi, realitní činnost, přímý odkup nemovitostí a pozemků

Penzion a ranč U potoka

Penzion a ranč U potoka – Chcete strávit dovolenou v přírodní rezervaci na polosamotě přímo u lesa a v nadmořské výšce 690 metrů? Pak je pension U Potoka určen právě pro vás. V areálu o rozloze 8000 m2, kterým protéká horský potok, najdete kromě penzionu samostatnou stylovou hospůdku se zahrádkou a rybníkem. Budete mít k dispozici PC s neomezeným přístupem na internet, s vysokorychlostním připojením ADSL 2Mb/s. Využít můžete také připojení k Wi-Fi síti. Vaše děti si mohou hrát na dětském hřišti, půjčíte si zde i horské kolo a penzion vám ochotně zajistí víkendové nebo i týdenní kurzy jízdy na koni. Auto zaparkujete zdarma přímo u pensionu. V letních měsících je parkování za poplatek.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek,Kancelářské židle a křesla – Společnost Massoni je předním polským výrobcem a prodejcem ergonomického kancelářskeho nábytku. Nabízíme komplexní služby vybavení kanceláří od zaměření objektu po zpracování návrhů, dopravy a montáže. Dodáváme stylový kancelářský nábytek značky MASSONI, kvalitní kancelářské křesla, židle, sedací soupravy, konferenční stoly, pracovní stoly, psací stoly, kontejnery, skříně, recepční pulty, postele, matrace, komody a doplňky.

Načítání trvalo 2.7647 sekund.