+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Coaching Praha

Klíčová slova: coaching, praha, koučink, kouč, coach, problémy

E-mail: info@coaching-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2011

Popis: Koučink nabízí pomoc s problémy při hledání zaměstnání, při působení ve zkušební době, s přípravou na jednání nebo na důležité prezentace. Během několika koučovacích schůzek je klient koučem motivován, aby do posledního sezení splnil úkoly zadané na prvním koučinku, a tím problém odstranil. Schůzky probíhají v Praze a kouč Blanka Drlíková je zkušeným mentorem. Personalistice se věnuje 14 let. Zaručuje diskrétnost a anonymitu klientů, a je-li třeba, konzultuje průběh koučinku s odborným týmem.

Web: www.coaching-praha.cz/

Další související informace

Hotel Esplanade Praha

hotel, praha, centrum – Hotel Esplanade Praha nacházející se naproti Státní opeře v Praze, je odjakživa místem setkávání kulturního a obchodního života téměř přes 80 let. Jeden z nejproslulejších pražských prvorepublikových hotelů má unikátní historickou atmosféru.

Agentura hotel K+K Fenix

Hotel K+K Fenix Praha, ubytování v Praze – Hotel K+K Fenix v Praze rezervace ubytování, informace o hotelu včetně obrázků a cen za ubytování. Hotel K+K Fenix Praha, aktuální nabídka ubytování v Praze, ubytování K+K Fenix online rezervace hotelu

Cocktail bar Praha

cocktail bar Praha, cocktail bar, bar Praha – Cocktail bar vhodný pro soukromé akce, narozeninové a jiné oslavy, firemní prezentace, semináře, večírky nebo výroční párty. Sportovní přenosy (vč. NHL aj. nočních přenosů), zajištění kompletních cateringových služeb, rauty, recepce.

Načítání trvalo 3.1789 sekund.