+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Coaching Praha

Klíčová slova: coaching, praha, koučink, kouč, coach, problémy

E-mail: info@coaching-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2011

Popis: Koučink nabízí pomoc s problémy při hledání zaměstnání, při působení ve zkušební době, s přípravou na jednání nebo na důležité prezentace. Během několika koučovacích schůzek je klient koučem motivován, aby do posledního sezení splnil úkoly zadané na prvním koučinku, a tím problém odstranil. Schůzky probíhají v Praze a kouč Blanka Drlíková je zkušeným mentorem. Personalistice se věnuje 14 let. Zaručuje diskrétnost a anonymitu klientů, a je-li třeba, konzultuje průběh koučinku s odborným týmem.

Web: www.coaching-praha.cz/

Další související informace

O2 Arena Praha, vstupenky

O2 Arena, o2 aren praha, 02 arena, O2 Arena Praha – Podívejte se na kulturní program sportovní haly O2 Arena. Dozvíte se více informací o akcích i o samotných aktérech. Když vás některá akce zaujme, máte možnost si lístky rovnou objednat a zakoupit. A pokud jste soutěživí, můžete u některých akcí zkusit o lístky soutěžit.

Levné letenky Německo

letenky, Německo, Praha, levné, ubytování – Pokud přemýšlíte o tom, že byste mohli jet do Německa na dovolenou, tak tak rozhodně udělejte. Německo je totiž moc hezká země, kde máte možnost navštívit celou řadu hezkých míst, která se vám na dlouhou dobu vryjí do paměti. Německo tak rozhodně stojí za vaši návštěvu. Pokud jste se tedy rozhodli, že na svou dovolenou pojedete do Německa, tak tam určitě leťte letadlem, protože je to nejrychlejší způsob dopravy do Německa, s nímž budete spokojeni.

Ski Centrum EDEN

skicentrum, skicentrum eden, skicentrum praha, lyz – SKI CENTRUM EDEN - Servis lyží, Půjčovna lyží, Prodej lyží, lyžařským doplňků a příslušenství - značky ATOMIC, BLIZZARD, ELAN, STOCLI, VOLKL, NORDICA, TECNICA, POIVRE BLANC, DALE OF NORWAY, DEVOLD, BERGANS, VIST, VUARNET, ARMADA, AMPLID, ZAG, NINTHWARD, UVEX, CEBE, LEKI, DAINESE, OSBE, ZANIER, INVICTA, SALICE, BOLLÉ, DR.ZIPE, SWANS, PASKO, SH

Načítání trvalo 3.2587 sekund.