+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čočky pro všechny

Klíčová slova: čočky, kontaktní čočky

E-mail: kontaktnicockyprovsechny@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2008

Popis: Prodáváme kontaktní čočky a roztoky od výrobců: Bio-Optic, Baush&Lomb, Ciba Vision, Johnson&Johnson, Wilens. Vybírejte ze značek Soflens, Pure Vision, Air Optix, Iris, Acuvue, Laguna, D 55. Při nákupu dvou a více kusů nabízíme výhodné množstevní slevy.

Web: http//:www.kontaktni-cocky-provsechny.cz

Další související informace

České kontaktní čočky

čočky, kontaktní čočky, barevné kontaktní čočky – Kontaktní čočky jsou velkým úspěchem české vědy a českého vynálezce Otty Wichterleho. Čočky nejen od českého výrobce můžete koupit v našem e-shopu. Wichterleho životopis a historie kontaktních čoček.

Kontaktní čočky

kontaktní čočka, kontaktní čočky – KontaktniCocka.eu si klade za cíl informovat veřejnost o možnostech a způsobech nošení kontaktních čoček. Pomáhá začátečníkům s nošením kontaktních čoček, radí jak čočky aplikovat a také jak o čočky správně pečovat. Seznamuje s očními vadami, přináší užitečné rady nejen pro začínající nositele.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Načítání trvalo 0.0846 sekund.