+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CPD - 3D ultrazvuk

Klíčová slova: 3D ultrazvuk, 4D ultrazvuk, screening

E-mail: seoakatalogy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2009

Popis: Centrum prenatální diagnostiky se specializuje na 3D ultrazvuk, 4D ultrazvuk, screening, odběr plodové vody. Centrum má více jak 11 let zkušeností v oboru 3D a 4D ultrazvuku. Najdete nás na Veveří 39, Brno, 602 00.

Web: www.ultrazvuk-3D.cz

Další související informace

Profifolie.cz Autofólie

autofólie, 3D fólie, tonování autoskel,auto folie – Profifolie.cz Autofólie | 3D fólie fólie na všechno... Profesionální montáž autofólií s atestem, polepy aut 3D fólií, fólie na skla budov a tvorba reklamních nápisů, reklamní fólie na dveře, vrata, skla výloh.

Autoservis Fořt

autosklo, pneuservis, laserová 3D geometrie – Autoservis Fořt nabízí profesionální technické zázemí pro autosklo, pneuservis, laserová 3D geometrie, autodiagnostika, servis klimatizací, karosářské práce, opravy motorů a převodovek. Dále provádí měření emisí a přípravu na STK, je smluvní partner většiny pojišťoven. Drobné opravy do druhého dne. Specializuje se na vozy Škoda.

Tisk 3d figurky

tisk 3d figurky, zhotovení 3d figurek, 3d portrét – Nabízíme vám jedinečnou šanci - výlet do high-tech světa budoucnosti, od kterého na paměti můžete vyzvednout nezapomenutelný suvenýr - vlastní 3D figurku nebo figurky z vašich domácích mazlíčků, přátel nebo krásných zážitků!

Načítání trvalo 0.0733 sekund.