+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Craftgen - přístroje pro výrobu koloidního stříbra

Klíčová slova: generátor, přístroj, koloidní, iontové, stříbro

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2009

Popis: Přístroje a příslušenství značky Craftgen pro výrobu kvalitního koloidního stříbra (Ag), dále součásti pro zappery / zapgeny a potravinové doplňky. Všechny generátory Craftgen jsou manuálně kalibrovány za specifických podmínek, zaručujících kvalitu výsledného koloidního stříbra.

Web: www.craftgen.cz

Další související informace

Koloidní stříbro, zlato, zinek

antibiotika, stříbro, koloidní, zlato, zinek – E-shop a informace o nedoceněných vlastnostech přírodních produktu jako je např. stříbro, zlato a zinek v koloidní podobě. Alternativní možnosti léčby různých nemocí a chorob které mohou mít klíčový význam při léčbě.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.