+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cukrovka a její příznaky

Klíčová slova: Cukrovka

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2010

Popis: Hlavním příznakem cukrovky bývá výrazná žízeň, následný vyšší příjem tekutin a častá potřeba močení. Je nutné pečlivě dodržovat dietu, aplikovat inzulín přesně podle rad lékaře a kontrolovat hodnoty glykémie glukometrem.

Web: www.cukrovka-priznaky.cz

Další související informace

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.0803 sekund.