+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cukrovka a něco o ní

Klíčová slova: cukrovka

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2011

Popis: Latinským jménem Diabetes Mellitus, u nás známa jako cukrovka a kdysi označovaná jako úplavice cukrová, jsou názvy pro skupinu nemocí, jejž se projevují poruchou metabolismu – zvýšenou hladinou cukru v krevním oběhu.

Web: cukrovka.kousek-webu.cz

Další související informace

Cukrovka a její příznaky

Cukrovka – Hlavním příznakem cukrovky bývá výrazná žízeň, následný vyšší příjem tekutin a častá potřeba močení. Je nutné pečlivě dodržovat dietu, aplikovat inzulín přesně podle rad lékaře a kontrolovat hodnoty glykémie glukometrem.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Vila krásy

estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, – estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, lipolýza, bezbolestně, odstranění tuku, formování postavy, nadváha, hubnutí, kosmetika, galvanická žehlička, peeling, Exilis, lymfodrenáž, odstranění vrásek, prodej kosmetických přípravků, Filorga, SynCare

Načítání trvalo 0.0690 sekund.