+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cukrovka a něco o ní

Klíčová slova: cukrovka

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2011

Popis: Latinským jménem Diabetes Mellitus, u nás známa jako cukrovka a kdysi označovaná jako úplavice cukrová, jsou názvy pro skupinu nemocí, jejž se projevují poruchou metabolismu – zvýšenou hladinou cukru v krevním oběhu.

Web: cukrovka.kousek-webu.cz

Další související informace

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.