+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cukrovka příznaky

Klíčová slova: cukrovka příznaky

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2010

Popis: Cukrovka, latinsky diabetes mellitus, je nemoc, jejímž hlavním znakem je zvýšená hladina cukru v krvi. Je to nemoc, kdy organismus má problémy s metabolismem sacharidů. Tedy tělo cukry špatně zpracovává a to v důsledku nedostatku hormonu inzulinu.

Web: cukrovka.priznaky.eu

Další související informace

Přiznaky chřipky

Chřipka, přiznaky chřipky, Informace o chřipce, lé – Jsou známy tři typy viru chřipky: A, B, C; o posledním se však předpokládá, že tvoří nový druh. Viry typu A vyvolaly všechny velké epidemie a pandemie. Typ B vyvolává menší epidemie, zejména v dětských kolektivech, chřipka C probíhá spíše jako nemoc z nachlazení.* Máme doma chřipku, co s tím?!* Dostaneme pod stromeček chřipku?* Některé léky nejsou na chřipku, ale na houby

Těhotenské testy

Těhotenský test, příznaky těhotenství, těhotenská – Zabýváme se prodejem těhotenských testů a poskytujeme o nich veškeré informace.Těhotenský test rozřeší otázku pozitivního výsledku těhotenství. Ještě než se přistoupí k aplikaci testu, je vhodné seznámení alespoň s některými možnými příznaky těhotenství. Nelze říct, že existuje pravidlo, které určí stoprocentně příznaky, které spolehlivě určí těhotenský stav ženy. Tak jak je každá žena jiná, mohou být i těhotenské příznaky rozdílné.

Načítání trvalo 1.8729 sekund.