+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cukrovka příznaky

Klíčová slova: cukrovka příznaky

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. dubna 2010

Popis: Cukrovka, latinsky diabetes mellitus, je nemoc, jejímž hlavním znakem je zvýšená hladina cukru v krvi. Je to nemoc, kdy organismus má problémy s metabolismem sacharidů. Tedy tělo cukry špatně zpracovává a to v důsledku nedostatku hormonu inzulinu.

Web: cukrovka.priznaky.eu

Další související informace

Pásový opar příznaky

pásový opar příznaky – Pokud Vás postihne pásový opar příznaky určitě nepřehlédnete. Vedle kožních projevů je možné pozorovat celkovou malátnost pacienta, slabost a občas i podrážděnost. Pokud Vás něco z toho trápí přečtěte si více.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, srovnání, porovnání – Uzavřete si havarijní pojištění po internetu a ušetříte. Srovnání havarijního pojištění různých pojišťoven probíhá online pomocí kalkulačky během sekund a Vy můžete mít havarijní pojištění sjednané během několika minut.

Příznaky těhotenství

těhotenství, příznaky těhotenství – Každé těhotenství mohou doprovázet odlišné příznaky těhotenství. Na našem webu naleznete postupně rozepsané nejčastější příznaky těhotenství a to včetně podrobného vysvětlení. Dále se dozvíte o těhotenských příznacích, které nemusí postihnou každou ženu a možných komplikacích.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.