+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cukrovka

Klíčová slova: nemoc, zdraví, cukrovka, diabetes mellitus

E-mail: diabetesmelitus@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2012

Popis: Diabetes mellitus je chronické onemocnění, při kterém se v těle přestává tvořit hormon inzulín a organismus nedokáže hospodařit s cukrem. Rozeznáváme tři typy onemocnění – DM 1. A 2. typu a těhotenská cukrovka, která většinou po porodu odezní.

Web: cukrovka.name

Další související informace

Podpora erekce - mužem ce

podpora, erekce, zdraví, – Trápí vás občasné výpadky erekce a toužíte být celý večer ve skvělé formě. Přinášíme přehled několika přípravků, které vám silnou erekci pomohou udžet celou noc. Patříte li mezi ty kteří mají problémy s erekcí? Navštivte tyto stránky.

Doplňky stravy, kosmetika

e-shop, drogerie, kosmetika, zdraví, doplňky strav – On-line prodej a distribuce kvalitních přírodních doplňků stravy Finclub,kosmetika pro péči o tělo, pleť, vlasy, speciální kosmetika Lander,eko čisticí prostředky Codina.Možnost obchodní spolupráce.

PŘÍRODNÍ ZDRAVÍ (TCM)

PŘÍRODNÍ, ZDRAVÍ, MEDICÍNA, TCM, NEMOC, BYLINNÉ – Dáváš přednost PŘÍRODNÍM produktům před léky? Tyto ČESKÉ produkty jsou na trhu již více než 11 let a těší se stále větší oblibě. Postihují PŘÍČINU zdravotního problému, nikoliv až NÁSLEDEK! Zcela BEZ CHEMIE. Trápí Vás Alergie, Ekzém, Lupénka, Zácpa, Špatné trávení, Astma, Migrény, Vysoký krevní tlak, Cukr, Cholesterol, Bolavé klouby ....

Načítání trvalo 0.0681 sekund.