+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cukrovka

Klíčová slova: nemoc, zdraví, cukrovka, diabetes mellitus

E-mail: diabetesmelitus@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2012

Popis: Diabetes mellitus je chronické onemocnění, při kterém se v těle přestává tvořit hormon inzulín a organismus nedokáže hospodařit s cukrem. Rozeznáváme tři typy onemocnění – DM 1. A 2. typu a těhotenská cukrovka, která většinou po porodu odezní.

Web: cukrovka.name

Další související informace

Výživové poradenství

dieta, hubnutí, zdraví, redukce hmotnosti, krása – S námi úspěšně zhubnete! Sestavíme pro Vás osobní plán pro redukci hmotnosti, jídelníček, získate řadu cenných informací o výživě a dietě. Navíc můžete využít našeho e-shopu s doplňky výživy, kde nabízíme kvalitní produkty od řady výrobců. Těšíme se na Vás!

Podpora erekce - mužem ce

podpora, erekce, zdraví, – Trápí vás občasné výpadky erekce a toužíte být celý večer ve skvělé formě. Přinášíme přehled několika přípravků, které vám silnou erekci pomohou udžet celou noc. Patříte li mezi ty kteří mají problémy s erekcí? Navštivte tyto stránky.

Dietní jídelníček a hubnutí

dieta, hubnutí, fitness, zdraví, wellness – Každý sní o dokonalé postavě. Cesta za tímto snem je nyní velmi snadná. Dietní jídelníček pro efektivní hubnutí Vám v tom pomůže. Zhubnout se snaží každý, ale opravdu trvale zhubnou jen vyvolení!

Načítání trvalo 0.3861 sekund.