+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cukrovka

Klíčová slova: nemoc, zdraví, cukrovka, diabetes mellitus

E-mail: diabetesmelitus@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ??jna 2012

Popis: Diabetes mellitus je chronické onemocnění, při kterém se v těle přestává tvořit hormon inzulín a organismus nedokáže hospodařit s cukrem. Rozeznáváme tři typy onemocnění – DM 1. A 2. typu a těhotenská cukrovka, která většinou po porodu odezní.

Web: cukrovka.name

Další související informace

Bělení zubů

bělení zubů, zdraví, – Web Bělení zubů je určen pro všechny zájemce o domácí bělení zubů. Naleznete zde jak informace jak zuby vybělit tak i přehled přípravků k bělení zubů. Hledáte informace o domácím bělením zubů? Navštivte tyto stránky.

Inspirace pro zdraví

imunita, kása, wellness, zdraví, časopis – Časopis IinspiraceProZdravi.cz nabízí spoustu zajímavých článků na téma zdraví, imunita, krása a wellness, a mnoho jiných. Další články a rady naleznete na tomto webu v „tištěném“ časopisu Inspirace. Na Vaše otázky odpovídají odborníci z oboru.

Indieta.cz - dieta recepty

dieta, hubnutí, fitness, zdraví, wellness – Hledáte rady a tipy jak skutečně zhubnout. Co takhle začít vařit dietně? Vyberte si z nepřeberného množství chutných receptů a pusťte se do toho. Recepty jsou speciálně navrženy tak, aby předcházely následnému jojo efektu!

Načítání trvalo 0.0577 sekund.