+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvičení, masáže

Klíčová slova: fyzioterapie, cvičení, masáže, dačice

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2011

Popis: poradenství, prevence, rekondice, regenerace, klasické masáže, techniky měkkých tkání, individuální a komplexní přístup ke klientovi, sestavení cviků dle předchozího vyšetření, masáže klasické, stabilizační terapie, rekondiční cvičení, skupinové cvičení

Web: www.cviceni-masaze.cz

Další související informace

Lázně Mšené, a.s.

lázně, wellness, lázeňské pobyty, masáže, zábaly – Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy nabízí týdenní a víkendové regenerační či relaxační pobyty s masážemi, zábaly, koupelemi a možností využití wellness centra (sauna, solárium, posilovna, kadeřnické či kosmetické služby). Lázně jsou zaměřeny na léčbu pohybového ústrojí, léčí se zde záněty nervů, nemoci z povolání, osteoporóza, funkční onemocnění páteře, pooperační stavy a další.

Kosmetika Žatec

kosmetika žatec, kosmetický salon žatec, masáže – Na základě diagnostiky typu pleti, věku i momentálnímu stavu (změny ročního období) vyberu typ ošetření, které tomu odpovídá. Součástí našich služeb je wellness a prodej kosmetiky značek Bioline a Alissa Beauté. Všechny řady mají i produkty pro domácí péči. Veškeré používané kosmetické produkty jsou z přírodních látek, které nejsou testovány na zvířatech.

Masérské kurzy a masáže B

masérské kurzy, masáže, Brno, Praha, Bowenova tech – Masérské kurzy a masáže Bowenovy techniky (Bodové myofasciální techniky) Brno a Praha. Masáž s obrovskými možnostmi pro profesionály i laiky. Výuka v malých skupinách s individuálním přístupem zkušeného lektora s vysokou odborností.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.