+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvičení pro těhotné

Klíčová slova: cvičení pro těhotné,cvičení pilates

E-mail: evolter@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. prosince 2009

Popis: Pokud jste v období těhotenství a sháníte informace o správném cvičení nebo různých těhotenských kurzech, které vám pomohou v nastávajícím období nebo u porodu, pak jsou tyto stránky určeny právě pro Vás!

Web: www.cviceniprotehotne.info

Další související informace

Workshopy a přednášky

osobní rozvoj, léčení energií, cvičení pro zdraví – Workshopy zaměřené na osobní rozvoj, energie, léčení energií, cvičení pro zdraví a životní energie Ze Země je projektem zaměřeným na cvičení pro zdraví skrze energie a léčení energií. Pořádáme workshopy pro osobní rozvoj a práci se životní energií.

Těhotenské cvičení Praha

Cvičení pro těhotné Praha – Specializovaný katalog cvičení v těhotenství je zaměřen na Prahu a blízké okolí. Máte tak přístup ke kompletní a aktuální databázi cvičení pro těhotné v Praze. K dispozici je mapa, ve které si jednoduše vyhledáte nejbližší cvičení ve vašem okolí.

Snadná cesta ke cvičení

cvičení z domu, domácí cvičení, cvičení pro holky – OnlineFitness.cz je vždy a všude s tebou. Cvič z pohodlí svého domova, při pauze v práci nebo na cestách. Udělej si kolem sebe kousek místa, spusť lekci na telefonu, tebletu nebo počítači a začni. Skvělí trenéři a žhavé fitness trendy už na tebe čekají.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.