+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cviky na brucho

Klíčová slova: sport, zdraví, brucho, břicho

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2009

Popis: Ak od brušákov samotných očakávate, že zhodíte brucho, budete sklamaný. Od brušákov, ale i ostatných cvikov na brucho vám maximálne spevnejú brušné svaly. Brucho nemá prečo zmiznúť. Treba vedieť niečo o ukladaní a odbúravaní tukov.

Web: cviky-na-brucho.ic.cz

Další související informace

Pobyty pro ženy

pobyty pro ženy, zdraví, relaxace – Zmáhá vás neustálé pracovní vypětí a ráda byste vyrazila si oddechnout do přírody? Web pobyty pro ženy představuje několik nezjajímavějších pobytů speciálně pro ženy. Naleznete zde jak přehled wellness tak i relaxačních a romantických pobytů.

blog sport

blog, sport, moda – Blog venovaný všetkým nadšencom športu a zdravého životného štýlu. Zverejňujeme tu najnovšie informácie z oblasti športu, zdravia, chudnutia, cestovania a oveľa viac. Snažíme sa vyjadrovať vždy iba k aktuálnym témam .

i-prostejov.com

Kultura, sport, vzdělávání, volný čas, párty, pro – Přinášíme vám informace kam a kde v Prostějově i na Prostějovsku. Veškeré novinky, info a akce jako jsou kultura, koncerty, sport, hobby, vzdělání, párty, volný čas, akce pro děti Součástí webu je i komerční katalog firem, kde naleznete služby, obchody, cestovní ruch, realitní kanceláře

Načítání trvalo 0.0709 sekund.