+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cviky na brucho

Klíčová slova: sport, zdraví, brucho, břicho

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2009

Popis: Ak od brušákov samotných očakávate, že zhodíte brucho, budete sklamaný. Od brušákov, ale i ostatných cvikov na brucho vám maximálne spevnejú brušné svaly. Brucho nemá prečo zmiznúť. Treba vedieť niečo o ukladaní a odbúravaní tukov.

Web: cviky-na-brucho.ic.cz

Další související informace

Sport Holding

sport, fitness, hokej, fotbal, horské kolo – Eshop s kompletní nabídkou vybavení pro rekreační i profesionální sport. Celoroční akce a velká část zboží skladem. Nabízíme potřeby pro hokejisti fotbalisti, potřeby na fitness, pro cyklsty a spostu dalších potřeb pro sportovce.

Aerobic-fitness

Aerobic, fitness, cvičení, hubnutí, sport, zdraví, – Aerobik lze také klidně nazvat skupinovou dynamikou, neboť jde o sportovní činnost, při níž se uvolňuje velké množství energie. Cvičí se v kolektivu a při hudbě. Aerobic je vhodným cvičením právě pro ty, kteří chtějí zpevnit a posílit své tělo, ubrat nějaké to kilo na váze, nebo si jen svou váhu udržet. Aerobik lze také klidně nazvat skupinovou dynamikou, neboť jde o sportovní činnost, při níž se uvolňuje velké množství energie. Cvičí se v kolektivu a při hudbě. Aerobic je vhodným cvičením právě pro ty, kteří chtějí zpevnit a posílit své tělo, ubrat nějaké to kilo na váze, nebo si jen svou váhu udržet.

Oriflame pro vaši krásu

oriflame, krása, zdraví, wellness, katalog, styl – Oriflame je kosmetika, která kombinuje vědu s přírodou pro krásu vaší pleti. Dopřejte si výrobky za výhodné ceny. Zamilujte se do Oriflame a najděte vaši cestu ke kráse! Nakupujte přírodní kosmetiku Oriflame za kolik a jak často chcete.

Načítání trvalo 2.273 sekund.