+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dacom Pharma

Klíčová slova: klouby, kloubní výživa, kloubní preparát, kolagen,

E-mail: dacom@dacom.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2008

Popis: Jsme společnost která vyvíjí a vyrábí doplňky stravy. Snažíme se, aby nabídka našich produktů přesně splňovala Vaše požadavky. Mezi naše produkty patří výživa pro klouby, opalovaí krémy, potravinové doplňky, vitamínové doplňky.

Web: www.dacom.cz

Další související informace

Zdraví a krása z přírody

Zdraví, krása, hubnutí, ekzémy, lupenka, prevence, – ... kouzlo je v synergii Výrobky OKG jsou určeny na udržení rovnováhy a harmonie v organismu nebo na podporu těla při návratu do rovnováhy a harmonie, která byla narušena.Výrobky OKG příznivě ovlivňují funkce jednotlivých orgánů i systémů v těle a harmonizují celkový stav organismu. Výrobky OKG jsou velice účinné jednotlivě, avšak největší význam má jejich spolupůsobení - s každým dalším výrobkem OKG, který začnete používat, je tato řada ještě účinnější! Výrobky OKG příznivě ovlivňují: trávicí systém, endokrinní systém vylučovací systém oběhový a mízně-cévní systém pohybový systém nervová soustava optimální hmotnost a objem, metabolismus povrch těla celková kondice,odolnost,obranyschopnost Vážíte-li si svého zdraví a chcete o něho pečovat přírodní cestou, pak naše unikátní výrobky jsou tou správnou volbou. Pomohly už tisícům lidí zkvalitnit zdraví a pomohly i zachránit desítky lidských životů.

Kolagen- Vaše příležitost

transdermální kolagen, přivýdělek,vrásky, pleť, – Chcete vypadat mladě a zbavit se vrásek? Transdermální kolagen je účinná zbraň nejen proti stárnutí pleti, ale i kostí,kloubů, vlasů i nehtů. Zcela se liší od jiných kosmetických přípravků tohoto typu a to díky transdermálního gelu,díky jemuž má schopnost transformovat se do podkoží a tam aktivně působit na buňky, které si obnovují schopnost tvorby vlastního kolagenu. Spolupracujte s námi. Nabízíme přivýdělek.

Načítání trvalo 0.2509 sekund.