+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dámská a pánská manikúra

Klíčová slova: manikúra, pedikúra, masáže, modeláž, ruce, nehty

E-mail: dafi@dafinails.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2009

Popis: Manikúra je o kráse, o kosmetickém ošetření nehtů a rukou, kterým se těší jak ženy, tak i muži. Standardní manikúra obvykle zahrnuje ošetření, formování nehtů a aplikaci laků. Nabízím Vám i speciální manikúry, jako je francouzská nebo japonská (P-shine) manikúra. Mezi ošetření rukou obvykle patří parafínové lázně, masáže a používání ručních krémů.

Web: www.dafinails.cz

Další související informace

GABRIELA PTÁČKOVÁ

gelové nehty, nehty brno, manikúra, pedikúra, – Nehtové studio Gabriela Ptáčková Brno. Nabízíme - modeláž a úpravu nehtů nejen gelových v centru Brna. Zabýváme se zdobením nehtů UV gelem. Provádíme zdobení gelových nehtů, franczouskou manikúru. V nabídce máme spoustu ozdobných tipů,kamínků,brokátů,gliterů a mnoho dalšího

Masáže božské ruce Praha

masáže, Praha, božské, ruce, bolest, záda – Masérské, rekondiční a regenerační služby. Prostředí intimní masérny, profesionální služby, 6 min Tram č. 7 od Anděla. Nechte o sebe pečovat a zbavte se bolestí těla i ducha. Slevy pro firmy a studenty.

alternativneterapie.sk

terapie, alternatívna medicína, masáže, terapisti, – Katalóg terapií a terapistov na Slovensku. V katalógu nájdete tiež zoznam predajní s alternatívnou medicínou, pomôckami pre terapeutov, pomôckami pre domáce aplikovanie terapií a masáží. Katalóg obsahuje aj masážne salóny.

Načítání trvalo 0.2677 sekund.