+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Darkfield Microscopy

Klíčová slova: Darkfield microscopy, Plazmový generátor, irisdiag

E-mail: vycpalkova@pixelfield.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2013

Popis: Darkfield microscopy neboli vyšetření z kapky krve v temném poli mikroskopu je nadstandardní metodou umožňující analýzu zdravotního stavu z kapky krve. Irisdiagnostika nebo jinak označovaná Iridologie je metoda známá již tisíce let. Studie o této vědě vznikly již před více než tisíci lety a dnes se iridologie vyučuje jako oficiální obor na lékařských fakultách přírodní medicíny nejen v Americe, Kanadě a Austrálii, ale také v rámci Evropy v Německu. Irisdiagnostika je vědecky podložená metoda, která se dá s trochou citu i naučit.

Web: www.irisdiagnosis.cz/darkfield-microscopy/

Další související informace

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 0.0682 sekund.