+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Darkfield mikroskopy

Klíčová slova: darkfield,mikroskop,mikroskopy,pozorování v temném

E-mail: info@darkfieldmikroskopy.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2012

Popis: Nabízíme špičkové DARKFIELD mikroskopy a další mikroskopické sestavy.DFMi500 – Je špičkový biologický trinokulární mikroskop určený především k detailnímu pozorování preparátů v temném poli. Mikroskop zprostředkovává čistý obraz s širokým zorným polem a pohodlné ovládání.Je vhodný k použití v bioologii,medicíně,zemědělství i průmyslu.Je to ideální nástroj k medicínskému zaměření.Garance - nejlepší poměr cena/technické vybavení na trhu.

Web: www.darkfieldmikroskopy.cz

Další související informace

Pension Olga v Klecanech

pension, ubytování, Pension Olga, ubytování v – Nový rodinný penzion Olga je situován v Klecanech v klidném prostředí s výbornou dostupností pražské MHD (metro C do 15 min), výstavního areálu PVA Letňany i nákupních center včetně multikina. V okolí je krásná přírodní zóna v povodí Vltavy, cyklistické trasy do Prahy - Troje aj. Nabízí 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, TV. Možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky. K dispozici je společenská místnost, jídelna a relaxačně upravená zahrada.

Brněnská autoškola VaV

autoškola, autoškola v Brně, Brno, školení řidičů – V brněnské autoškole v centru města Vás naučí být správným řidičem. Naučíte se řídit motorku, auto či náklaďák a budete vzpomínat na autoškolu VaV- Vosinek a Vosinková. Ano, VaV, to je správná autoškola pro Brno a okolí. Naučtese řídit Vaše auto.

Načítání trvalo 2.5748 sekund.