+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Darkfield mikroskopy

Klíčová slova: darkfield,mikroskop,mikroskopy,pozorování v temném

E-mail: info@darkfieldmikroskopy.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2012

Popis: Nabízíme špičkové DARKFIELD mikroskopy a další mikroskopické sestavy.DFMi500 – Je špičkový biologický trinokulární mikroskop určený především k detailnímu pozorování preparátů v temném poli. Mikroskop zprostředkovává čistý obraz s širokým zorným polem a pohodlné ovládání.Je vhodný k použití v bioologii,medicíně,zemědělství i průmyslu.Je to ideální nástroj k medicínskému zaměření.Garance - nejlepší poměr cena/technické vybavení na trhu.

Web: www.darkfieldmikroskopy.cz

Další související informace

Hotel Bystré v Bystrém

Hotel Bystré,ubytování v Bystrém – Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19-ti pokoji má kapacitu 50 lůžek. Každý z 18-ti dvou až čtyřlůžkových pokojů Vám poskytne pohodlí, které očekáváte. Hotel dále disponuje jedním apartmánem, který je rovněž útulný a navíc velmi prostorný, vhodný především pro větší rodiny.Pro ubytované hosty je v každém patře k dispozici mikrovlnka, varná konvice a lednice. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna. V letních měsících můžete využít zahradní restauraci v atriu hotelu. V CENĚ UBYTOVÁNÍ JE BAZÉN S MOŘSKOU VODOU Nekuřácký hotelový komplex.

Lysečinská bouda v Horním Maršově

Lysečinská bouda,ubytování v Horním – Lysečinská bouda v Horním Maršově se nachází přímo v chráněné oblasti KRNAPu. Nedaleko od boudy je rovněž pěší hraniční přechod do Polska.Chata nabízí cenově dostupné ubytování v 16 pokojích o celkové kapacitě 46 lůžek, kdy si hosté mohou vybírat mezi 6 dvoulůžkovými pokoji, 8 třílůžkovými pokoji, 1 čtyřlůžkovým pokojem a 1 pokojem šestilůžkovým, které mají společné sociální zařízení.Chata disponuje bezdrátovým internetovým připojením.V chatě se nachází restaurace, společenská místnost s televizí a DVD přehrávačem, která je používána jako jídelna.V ceně ubytování je zahrnuta snídaně nebo polopenze.V zimních měsících nabízí majitel individuální odvoz sněžným skútrem nebo rolbou z parkoviště na objekt .

Hotel Apollón v Litoměřicích

Hotel Apollón,ubytování v – Zažijte pocit klidu a pohody. V centru historického města Litoměřice, v moderním a přesto útulném prostředí.Ve tříhvězdičkovém Hotelu Apollón je Vám k dispozici 11 moderních a komfortně zařízených pokojů.V každém z pokojů a apartmánu Hotelu Apollón se nachází vlastní sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, připojení k internetu, bezpečnostní schránka, minibar a telefon.V ceně ubytování je zahrnuta vydatná kontinentální snídaně podávaná formou bufetu. Na skleničku dobrého vína z místních vinic můžete ve večerních hodinách zajít do hotelové restaurace.V hotelu rádi ubytují i Vaše domácí mazlíčky.Váš osobní automobil bude v bezpečí na bezplatném hotelovém parkovišti střeženém kamerovým systémem.

Načítání trvalo 2.6552 sekund.