+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Denní kontaktní čočky

Klíčová slova: Denní kontaktní čočky

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2009

Popis: Denní kontaktní čočky - informační server. Tipy a rady pro vás. Informace pro každého. Výběr nejlepších produktů. Denní kontaktní čočky - informační server. Tipy a rady pro vás. Informace pro každého. Výběr nejlepších produktů.

Web: www.dennicocky.webnode.cz

Další související informace

Kontaktní čočky

kontaktní čočky, čočky, levné kontaktní čočky – V současné době existují kontaktní čočky jednodenní, které se ráno nasadí na oko a večer se sundají. Většina kontaktních čoček se musí uskladnit v roztoku pro opětovné použití následující den. Pak jsou na trhu relativně nové kontaktní čočky, které lze nosit i přes noc ale maximálně 6 dní nepřetržitě. Poslední kategorii kontaktních čoček jsou ty, které se dají nosit po jeden měsíc v kuse a to jak přes den, tak i v noci. Kontaktní čočky crazy v poslední době získávají větší oblibu. Kontaktní čočky crazy spadají do oboru kosmetických kontaktních čoček. Vzhledem k tomu, že jejich primárním účelem je změna vzhledu oka a jsou i typy které nekorigují žádnou oční vadu, může je nosit i člověk, který netrpí žádnou oční vadou a jeho zrak je zcela v pořádku. Kontaktní čočky crazy ocení zvláště ti, kteří jsou rádi středem pozornosti.

Roční kontaktní čočky levně

roční kontaktní čočky, levné čočky – Roční kontaktní čočky se nosí po dobu dvanácti měsíců. Jsou vhodné pro ty, kteří nosí čočky příležitostně, proto jsou většinou barevné nebo crazy. Vyžadují také zvýšenou péči, abyste předešli případným komplikacím.

Načítání trvalo 2.0059 sekund.