+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dentaktiv

Klíčová slova: estetická stomatologie,dentální hygiena,bělení zub

E-mail: info@dentaktiv.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2009

Popis: Moderní stomatologická ordinace v centru Prahy. Nejnovější metody dentálního ošetření bez bolesti. Moderní stomatologická ordinace v centru Prahy. Nejnovější metody dentálního ošetření bez bolesti.

Web: www.dentaktiv.cz

Další související informace

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Sandent

dentalni hygiena, zubní hygiena, zubní ordinace – Dentální hygiena je velmi důležitou součástí preventivní stomatologie. Naším cílem je preventivně zabránit všem problémům v dutině ústní jako je zubní kaz, zubní kámen, zánět dásní a paradontitidy a vyléčit a zastavit onemocnění již vzniklá.

Načítání trvalo 0.0805 sekund.