+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dentální klinika

Klíčová slova: Dentální, klinika

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2012

Popis: Dentální klinika ALFADENT se nachází ve stylové vile Beatrice v klidném prostředí krásné zahrady na okraji Prahy, kde jste privilegovaným a vítaným klientem. Přivítá Vás naše recepční, která hovoří česky a anglicky, která Vám mile a vstřícně pomůže se vstupními formalitami naší zubní ordinace.

Web: dentalni-klinika.zubni-klinika-alfadent-praha.cz/dentalni-klinika/

Další související informace

Pražské dermatologické

dermatologie, klinika, kožní nemoci, dermatolog – Pražské dermatologické centrum je moderní dermatologická klinika v Praze reprezentovaná předními českými dermatology. Provádíme veškeré dermatologické zákroky těmi nejmodernějšími metodami a přístroji. Konzultujte váš kožní problém s naším dermatologem.

Polymedshop.cz

ordinace, lékaři, klinika, kojenci, vyšetření, dět – Prodej zdravotnického spotřebního zboží, lékařských nástrojů, diagnostických pomůcek, prostředků, přístrojů, lékařského nábytku do ordinace. Kvalifikovaný servis, poradenství.Krátké dodací lhůty. Záruka vrácení peněz.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Načítání trvalo 0.0660 sekund.