+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dentální párátko

Klíčová slova: dentální,párátko,ústní hygiena,zubní kaz

E-mail: info@dentalni-paratko.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2008

Popis: Čistí mezizubní prostory, do kterých se zubní kartáček nedostane. Toto dentální párátko s ergonomickým tvarem umožňuje jednoduché čišťění mezizubních prostorů i v zadní části dutiny ústní. Pravidelným používáním našeho dentálního párátka se vyhnete vzniku zubního povlaku, kazu a onemocnění dásní.

Web: dentalni-paratko.com/

Další související informace

Cukrovka

Cukrovka a její léčba – Bohužel v dnešní době se počet tohoto onemocnění stále zvyšuje. Při tomto typu onemocnění lidské tělo nedokáže regulovat hladinu glukózy v krvi. Příčin tohoto problému může být víc, ale nejčastěji bývá podmíněná genetikou.

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Načítání trvalo 0.2171 sekund.