+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dermatologie

Klíčová slova: dermatologie, estetická medicína

E-mail: zapis@email-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2012

Popis: Klinika GHC Praha léčí základní kožní onemocnění, jako jsou ekzémy, akné, lupénky a další. Využívá moderní metody neinvazivní estetické medicíny. Rejuvenace (omlazení) se provádí na bázi mezoterapeutických metod.

Web: www.dermatologie-ghc.cz

Další související informace

Pálení žáhy

Pálení žáhy – S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Opar a jeho léčba

Opar – Na světe existuje několik různých druhů virů, které způsobují tento nepříjemný problém. V případě, že se opar neléčí nastávají v jeho okolí bolesti. Opary se dělí na dva typy, které jsou to, se dočtete i s mnoha dalšími informacemi v následujícím článku.

Klinika a institut estetické medicíny

Klinika,asklepion,dermatologie,stomatologie,kosmet – Pokud hledáte špičkové služby v oblasti dermatologie, stomatologie, kosmetiky, plastické chirurgie či ORL je klinika Asklepion tou nejlepší volbou. Pobočky Asklepionu v Praze, Karlových Varech a Mariánských lázních jsou vybaveny pouze tou nejmodernější technikou a disponují týmem odborníků, kteří vyřeší vaše estetické i zdravotní problémy k maximální spokojenosti.

Načítání trvalo 0.0750 sekund.