+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Detox těla

Klíčová slova: detox detoxikace triphala očista chlorela zdraví

E-mail: info@detox-tela.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ledna 2010

Popis: www.detox-tela.cz - Užitečné informace a vše kolem detoxikace těla - rady, tipy a návody, jakými různými způsoby lze tělo od toxinů očistit. Součástí stránek je poradna s možností konzultovat detoxikace s odborným lékařem, či se poradit s ostatními čtenáři.

Web: www.detox-tela.cz

Další související informace

Dráždivý kašel

dráždivý kašel, bolest v krku, dýchání, zdraví – Kašel je známým příznakem onemocnění horních cest dýchacích. Dráždivý kašel je obrana proti vetřelcům v dýchacích cestách, kteří znemožňují správné a dostatečné dýchání, tedy především příjem kyslíku z ovzduší. Projevuje se často v noci, kdy je tělo a svalstvo v klidu a dech je pomalejší.

Křečové žíly

křečové žíly cievy zdraví – Křečové žíly a jejich léčba - odstranění. Přinášime články, rady, diskuse i poradnu. Křečové žíly (varixy) jsou problémem mnoha mužů a zvláště žen. Statistiky uvádějí, že v některých zemích jimi trpí až 40% dospělé populace, což je celkem alarmující.

Masáže Soňa Nerudová

masáže Náchod, RUŠ, terapie, reiki, detoxikace – Soňa Nerudová Náchod Služby masérské a terapeutické. Nabízím masáže klasické,sportovní,reflexní, kojenecké,estetické formování postavy, lymfodrenáž,masáž lávovými kameny,medová masáž. Tělové a ušní svíce, moxa. Terapie RUŠ, Reiki, Deeksha,regresní terapie.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.