+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Detoxikace střeva

Klíčová slova: Detoxikace střeva

E-mail: marketing-cz@drnatura.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2011

Popis: Všichni jsme tvůrci svého vlastního zdraví a úspěšnost léčby z velké části záleží na nás. Detoxikace střeva má zásadní vliv na rovnováhu organizmu .Zbavuje tlusté střevo toxinů a jiných jedovatých látek, které se v něm po dlouhá léta hromadí .Účinky detoxikace streva jsou však mnohem dalekosáhlejší: osvobozuje mysl a pročišťuje i duši. www.drnatura.cz. Tak zní hlavní poselství , která se zasloužila o odkrytí skutečného významu často přehlížených jevů, k nimž dochází v tlustém střevě.

Web: www.drnatura.cz

Další související informace

Alveo

Alveo, potravinový doplněk, zdraví, detoxikace – Alveo je jedinečné bylinné tonikum pro celkové posílení organizmu a dodání vitální energie. Je navrženo tak, aby posílilo obranyschopnost organizmu. Alveo je navíc i účinný antioxydant, umožňuje tělu aktivně odbourávat toxiny a zajišťuje celkovou ochranu a revitalizaci.

Rakovina tlustého střeva

rakovina tlustého střeva – Rakovina tlustého střeva je závažné onemocnění, které se v České republice vyskytuje mimořádně často, mnohokrát častěji než v ostatních evropských zemích. Zatím se neví, proč tomu tak je, ale ročně u nás onemocní touto nemocí asi 10 000 osob.

Načítání trvalo 1.5866 sekund.