+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Detoxikace střeva

Klíčová slova: Detoxikace střeva

E-mail: marketing-cz@drnatura.eu

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2011

Popis: Všichni jsme tvůrci svého vlastního zdraví a úspěšnost léčby z velké části záleží na nás. Detoxikace střeva má zásadní vliv na rovnováhu organizmu .Zbavuje tlusté střevo toxinů a jiných jedovatých látek, které se v něm po dlouhá léta hromadí .Účinky detoxikace streva jsou však mnohem dalekosáhlejší: osvobozuje mysl a pročišťuje i duši. www.drnatura.cz. Tak zní hlavní poselství , která se zasloužila o odkrytí skutečného významu často přehlížených jevů, k nimž dochází v tlustém střevě.

Web: www.drnatura.cz

Další související informace

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Chlorella pyrenoidosa

Chlorella pyrenoidosa tablety, detoxikace organism – Chlorella pyrenoidosa tablety A+ je doplněk stravy, napomáhající detoxikaci organismu. Zbavuje tělo nečistot a škodlivých látek. Napomáhá hubnutí, zvyšuje imunitu, prodlužuje mládnutí buněk, zásobuje tělo účinnými antioxidanty, napomáhá hojení, podporuje regeneraci tkání, působí preventivně proti rakovině tlustého střeva, zlepšuje spánek, povzbuzuje myšlení a paměť.

Načítání trvalo 1.6238 sekund.