+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětská lékařka

Klíčová slova: dětská lékařka, dětské vyšetření, dětská prohlídka

E-mail: katalogy@netservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2011

Popis: Dětská lékařka poskytující zdravotní péči pro děti od narození až do 19 let. Preventivní péče, preventivní prohlídky, sportovní prohlídky a očkování pro děti především z Prahy 2, Prahy 3 a Prahy 10. Léčebná péče je hrazena zdravotními pojišťovnami.

Web: www.detskalekarka.cz

Další související informace

Toplist - Deti.www1.cz

DĚTSKÉ OBLEČENÍ DĚTSKÁ OBUV BABY PROGRAM AUTOSEDAČ – deti.www1.cz - toplist a vyhledávač módní doplňky,nábytek,dětská obuv,kočárky,elektronika,domácí mazlíčci toplist a vyhledávač - deti.www1.cz kosmetika,parfémy,dámská móda,školní věci,dámská obuv,baby program deti.www1.cz - toplist a vyhledávač pánská móda,kočárky,pánská obuv,knihy, cd, dvd,potravinové doplňky,domácí mazlíčci

Detska-sedacka.cz

dětské autosedačky, autosedačka, sedačky, dětská s – Detska-sedacka.cz - vše co jste potřebovali vědět o dětských sedačkách, proč ji používat, jaké příslušenství zvolit a jak ji sehnat levně. To a mnohem více informací na jednom místě a v přehledné podobě.

Houpadla a doplňky pro dětská hriště

houpadla, dětská hřiště, dětské koutky – Doplňky na dětská hriště a dětské koutky. Houpadla na pružině značky Dany. Výrobky jsou certifikovány dle evropské normy. Tělo houpadla je vyrobené z vodovzdorné překlížky opatřené více vrstvým nátěrem odolává všem povětrnostním podmínkám.

Načítání trvalo 3.1344 sekund.