+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dětská lékařka

Klíčová slova: dětská lékařka, dětské vyšetření, dětská prohlídka

E-mail: katalogy@netservis.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2011

Popis: Dětská lékařka poskytující zdravotní péči pro děti od narození až do 19 let. Preventivní péče, preventivní prohlídky, sportovní prohlídky a očkování pro děti především z Prahy 2, Prahy 3 a Prahy 10. Léčebná péče je hrazena zdravotními pojišťovnami.

Web: www.detskalekarka.cz

Další související informace

Dodavatel dětských hřišť

dětská hřiště, dětské koutky, interiéry – Společnost ONYX wood je exklusivním zástupcem firmy LAPPSET, která je celosvětově známým výrobcem prvků pro dětská hřišťě. Společnost LAPPSET patří mezi tři největší evropské dodavatele vybavení dětských hřišť. Také jsme zástupci firmy RUSTA Playland, která se zabývá výrobou dětských koutků pro děti a mládež. Dále jsme specialisti na vybavování interiérů pro restaurace, kanceláře a byty. Dodáváme zakázkové interiéry na míru přesně podle přání zákazníka. Naše interiéry jsou vyráběny z kvalitních materiálů a pro každého zákazníka navrhujeme jedinečný design dle jeho představ.

Skibi Kids

dětské boty, dětské oblečení, dětská bundy – Dětské oblečení do každého počasí, dětská obuv a dětské sportovní potřeby v prodejnách a na eshopu Skibi Kids. Nabízíme značky jako Reima, Quiksilver, Noppies nebo Roxy. Oblečeme Vaše děti od hlavy až k patě.

Dětské hřiště, skluzavky, houpačky, dětské domečky - Piccolino

dětské hřiště, dětská hřiště, skluzavky, houpačky – Naše společnost provozuje internetový obchod a specializovanou prodejnu s dětskými hřišti a vybavením dětské zahrady v Praze (mapa). Zde si můžete produkty prohlédnout, zakoupit a Vaše děti si je mohou vyzkoušet..

Načítání trvalo 0.0786 sekund.