+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diaben.cz - cukrovka

Klíčová slova: diabetes, cukrovka, hladina cukru v krvi, gurmar

E-mail: info@nutraceutics.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2012

Popis: Diaben pomáhá snižovat hladinu cukru Je doporučován diabetikům. Je to přírodní a účinný pomocník pro lepší život s cukrovkou. Dlouhodobě vysoká hladina cukru může způsobit poškození očí, ledvin a tkání nohou.

Web: www.diaben.cz

Další související informace

Afty

Afty – Tento typ problému způsobuje bolesti, nejčastěji při konzumování jídla, nebo při pití. V případě ústních aft se jedná o infekci úst způsobené plísní Candida. Tento problém může být také i chronický. Pokud se chcete vyhnou výskytu ústných aft měli by jste podniknout jistá opatření a to zejména dodržovat ústní hygienu.

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.