+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diabetická obuv D-WORK ur

Klíčová slova: diabetická obuv

E-mail: skolnik@samtrade.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2012

Popis: Diabetická obuv unikátní konstrukce D-WORK je určena pro diabetiky s podezřením na syndrom diabetické nohy. Tvar kopyta, dostatek prostoru uvnitř obuvi, konstrukce svršku a hlavně unikátní konstrukce stélek – to jsou jen některé unikátní znaky této obuvi. Jejím nošením se snižuje riziko poškození plosky nohy u diabetiků a tudíž i riziko devastujících nevratných poškození nohou.

Web: www.diabeticka-obuv.cz

Další související informace

Dětská obuv

dětská obuv,obuv dětská,dětská zimní obuv – Informace o dětské obuvi. Na stránkách se dozvíte, jak správně vybrat boty pro děti. Inspirací mohou být články dětská zimní a zdravotní obuv. Specializovaná sekce je věnována obuvi Peddy. Nakonec lze shlédnout galerii obrázků dětské obuvi.

Dámske topánky Svetove.sk

damske, boty, obuv – Svetove.sk je internetový obchod, ve kterém vám nabízíme světové boty za světové ceny. Všechno nabízené zboží máme skutečně na skladě, takže je ihned k odběru - nebudete zbytečně čekat na dodání na prodejnu.

Diapra.sk

obuv, obuv pre diabetikov, dia,zdravotná obuv – Predaj zdravotnej obuvi - obuv pre diabetikov a obuv pre ľudí z bolesťami chrbtice, kĺbov a chodidieľ. Naša zdravotná obuv je svojimi unikátnymi vlastnosťami vhodná nielen pre diabetikov, ale aj pre ľudí s nadváhou, seniori, tehotné ženy a osoby s ortopedickými problémami, pre ľudí, ktorí pracujú v stoji ( kuchári, čašníci, predavačky, poštári, pracovníci na linke atď.)

Načítání trvalo 0.0894 sekund.