+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diachrom

Klíčová slova: cukrovka, diabetes, nadváha, dieta

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2010

Popis: DiaChrom - nízkokalorické sladidlo vynikající chuti obohacené vysoce účinným glukózotolerančním faktorem pro snižování cukru a cholesterolu v krvi. DiaChrom je vhodný v rámci dietních opatření při onemocněních jako je cukrovka nebo vysoký cholesterol. Není však určen jen pro diabetiky, ale také pro všechny osoby, které z jakýchkoliv důvodů omezují příjem cukru v potravě a chtějí sladit zdravě.

Web: www.diachrom.cz

Další související informace

Rady při hubnutí, dieta

Hubnutí, dieta, diety, nadváhy, fitness – Na webu www.podiete.cz se dozvíte užitečné návody, jak postupovat po zhubnutí – tak, abyste váhu opět nenabrali. Patří sem důležitá opatření ve stravě, v pohybu a pitném režimu.

Cukrovka a její příznaky

Cukrovka – Hlavním příznakem cukrovky bývá výrazná žízeň, následný vyšší příjem tekutin a častá potřeba močení. Je nutné pečlivě dodržovat dietu, aplikovat inzulín přesně podle rad lékaře a kontrolovat hodnoty glykémie glukometrem.

Hubnutí, dieta - články

hubnutí, dieta, strava, recepty, diety – Stránky jaknadietu.cz nabízí velmi stručnou, ale přesnou a konkrétní pomoc při hubnutí. Dozvíte se doporučení ve dvou základních oblastech hubnutí – strava a pohyb.

Načítání trvalo 0.0812 sekund.