+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diachrom

Klíčová slova: cukrovka, diabetes, nadváha, dieta

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2010

Popis: DiaChrom - nízkokalorické sladidlo vynikající chuti obohacené vysoce účinným glukózotolerančním faktorem pro snižování cukru a cholesterolu v krvi. DiaChrom je vhodný v rámci dietních opatření při onemocněních jako je cukrovka nebo vysoký cholesterol. Není však určen jen pro diabetiky, ale také pro všechny osoby, které z jakýchkoliv důvodů omezují příjem cukru v potravě a chtějí sladit zdravě.

Web: www.diachrom.cz

Další související informace

Cukrovkář

cukrovka, diabetes, dia recepty – Portál pro diabetiky - informace o nemoci, diabetické pomůcky, výživa a diabetické recepty, poradna, kontakty, fórum diabetiků

Diety a hubnutí

diety, dieta, hubnuti, nadvaha, zdravy, krasa, fit – Diety, hubnutí a zdravý životní styl. Internetové stránky poskytující informace o správných dietách vedoucích k trvalému zhubnutí, rady jak správně zhubnout, detailní popis co musí ideální dieta, strava a výživa splňovat.

Léčba obezity, poradna -

léčba obezity, nadváha, hubnutí, celulitida, diety – V naší obezitologické poradně zajistíme odbourávání tuku a formování Vaší postavy. Při dodržení stanoveného léčebného režimu je snížení nadváhy trvalé. Moderní farmaceutické preparáty pomohou odbourat tukovou tkáň a zajistí trvalé snížení hmotnosti.

Načítání trvalo 0.0938 sekund.