+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

diagnostika,léčba,poradna

Klíčová slova: bady, čínská přírodní medicína, Tiens,Tianshi,

E-mail: martina.reznickova@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2012

Popis: Obnova zdraví Jedním ze základních faktorů vzniku nemocí je deficit vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších mikro a makroelementů. Lidský organismus potřebuje denně 13 vitamínů a 60 minerálů. Nám denně chybí cca 60-80% těchto komponentů potřebných pro jeho práci.

Web: www.obnovazdravi.cz

Další související informace

Přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika,masážní a koupelový olej, sůl – V našem e-shopu naleznete produkty značky Spring, přírodní kosmetiku a vůně pro domov od Mrtvého moře. Naše specializace spočívá v AROMAKOLOGII, nejen v péči o tělo, ale i mysl a duši. Vstupte do světa magických vůní, ve kterém jsou produkty uspořádány podle různých nálad a pocitů jako je LÁSKA, MEDITACE, ČISTOTA, RELAXACE. Spa péče o tělo je založena na čistě přírodní bázi, obohacena o aromatické oleje, minerály a sůl z Mrtvého moře. Přírodní vůně do bytu: svíčky, perlové svíčky, vonné sáčky, difuzéry, pokojové spreje a spreje na tkaniny.

DoktorBio.cz

Bio, Cpk, přírodní kosmetika, celulitida, ekzémy, – Přírodní biogely s vysokým obsahem bylinných extraktů, bez chemických konzervantů a barviv s certifikáty BIO a CPK-Bio. Pomoc při problémech s klouby, svaly, artrózou, bércovými vředy, ekzémy, křečovými žílami, akné, celulitidou.

Načítání trvalo 3.3524 sekund.